Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki járkálna...

Van itt olyan, aki járkálna velem éjjel erdőkbe meg hasonló ijesztő dolgokat csinálna?

Figyelt kérdés

Hegyikerékpáros vagyok és sokat járok mélyen az erdőkben, és elgondolkodtam azon, hogy milyen lehet éjjel ott lenni. (nem biciklivel)

Viszont egyedül biztos nem merném ezt megcsinálni, sokszor még nappal is félek az erdőkben, ha valami hangot hallok.

Van itt olyan, akit érdekelnek még ilyen dolgok?

Rólam: 18F, Komárom-Esztergom megye


2022. máj. 1. 20:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én voltam, jó móka, de inkább csak akkor ha van kivel.
2022. máj. 1. 20:58
 2/18 anonim válasza:
Én egyedül voltam kék túra útvonalon, nagyon jó volt
2022. máj. 1. 21:10
 3/18 anonim válasza:
engem igen, írj
2022. máj. 1. 21:12
 4/18 anonim válasza:
Én azért így egy vadidegennel nem mennék el egy erdőbe este már bocs 😂
2022. máj. 1. 21:56
 5/18 anonim válasza:

*egy héttel később*


Mai híreink:

Több ember is eltűnt egy erdőben este miután egy ismeretlennel elmentek kerékpározni

2022. máj. 1. 21:57
 6/18 anonim válasza:
lányok is mehetnek?
2022. máj. 1. 22:01
 7/18 A kérdező kommentje:
Persze, bár így belegondolva tényleg ijesztő ez a kérdés XD
2022. máj. 2. 06:24
 8/18 anonim válasza:
Én úgy aludnék este az erdőben, hogy előtte megijesztenék pát embert csak azért, hogy biztos ne garázdálkodjanak a közelemben.
2022. máj. 2. 06:58
 9/18 anonim válasza:
vkinek visszaírt a kérdező vagy csak idegenek irogatnak?
2022. máj. 2. 07:33
 10/18 anonim válasza:

Én voltam már esti túrán az erdőbe. Persze nem egyedül, ilyen "tábor" volt, pár diák meg 1 tanár, voltunk vagy 10en.

Nem is volt azzal baj, csak mikor a kis ösvény mellett 2 oldalról hallottunk csörtetést, na az picit para volt. De ugye nem is láttuk, hogy mi az, gondoltuk, hogy valami apró állat, vagy őz vagy valami. De mikor hallottuk a röfögéseket is. Na akkor kezdtünk tempósabban sétálni visszafele, meg néztük a fákat, hogy hova tudnánk egy pillanat alatt felmászni, ha van valami, mert mi ott nem nyerhetünk, se futásba, se közelharcba.

2022. máj. 2. 10:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!