Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki járkálna...

Van itt olyan, aki járkálna velem éjjel erdőkbe meg hasonló ijesztő dolgokat csinálna?

Figyelt kérdés

Hegyikerékpáros vagyok és sokat járok mélyen az erdőkben, és elgondolkodtam azon, hogy milyen lehet éjjel ott lenni. (nem biciklivel)

Viszont egyedül biztos nem merném ezt megcsinálni, sokszor még nappal is félek az erdőkben, ha valami hangot hallok.

Van itt olyan, akit érdekelnek még ilyen dolgok?

Rólam: 18F, Komárom-Esztergom megye


2022. máj. 1. 20:21
1 2
 11/18 anonim válasza:
#10 alapból az allat nem fog rád támadni, hacsak nem szorítot sarokba őt vagy a kölykét.
2022. máj. 2. 10:34
 12/18 anonim válasza:

#11 ez szép és jó.

De éjjel sétálgatnál úgy egy erdőben, hogy egyre több vaddisznó van körülötted 2 oldalról, és lényegében már vagy 5-10 perce követnek??


Mi úgy éreztük, hogy erre nincs szükség. Akármelyik pillanatban is lehetett volna baj. Ha már hallják a hangunkat és nem elmennek, hanem közelednek, követnek az már rossz.

2022. máj. 2. 10:50
 13/18 anonim válasza:

Voltam már így azok tök szelídek voltak 😅

Amik meg tényleg vadak, azok meghallják a hangod és rohannak elfele.

2022. máj. 2. 10:53
 14/18 anonim válasza:
A vaddisznóktól én is parázok, de egy 18 éves srás mellett biztonságban érezném magam.
2022. máj. 2. 10:55
 15/18 anonim válasza:

Kislány és bácsi mennek az erdőben éjjel:


- Úgy félek! - suttogja a kislány.

- De még én hogy! Nekem egyedül kell hazamennem!

2022. máj. 2. 18:30
 16/18 anonim válasza:

Nem rossz ötlet, nekem lenne kedvem ilyesmihez. Írjon akinek szintén van és összehozzuk.

Egyébkén tudok egyéb ijesztő helyet is, ahol meg sem kell várni a naplementét. Például néhány borsodi falu, vagy ha már borzongás az erdőben és vaddisznók, akkor még különlegesebb érzés, amikor hallod hogy lőnek is a vaddisznókra. Oké, csak próbáltam jópofizni.

Szóval ha valakinek valóban van kedve ilyesmihez én benne vagyok, csak előtte azért beszélgessünk, ismerjük meg egymást és tervezzük meg a kirándulást.

2022. máj. 3. 20:37
 17/18 Dzsoki válasza:
Személy szerint,nem érint meg a dolog. Ettől még javaslom,hogy előbb világosban és csak utána sötétben erdőzzetek! Mármint,ugyanazon az útvonalon. Egyébként,ha csak ketten mentek,akkor szerintem csak szexpartnert keresel! Szóval,meg lehet csinálni az erdőzést,megfelelő előkészítés után,de olyan 4-6 személynek. 10 fő környékén már sokan lennétek. Sok sikert a szervezéshez és a megvalósításhoz!
2022. máj. 4. 00:47
 18/18 anonim válasza:
Én szeretem az erdőket este és nem is félek a vaddisznóktól. Viszont hallottam hogy egyes erdőkbe hallani rég eltávozott emberek sikolyait.
2022. máj. 4. 06:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!