Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Más is úgy van vele hogy...

BohócKolbász kérdése:

Más is úgy van vele hogy sokkalinkább szeret írásban kommunikálni mint hívásban?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban át tudom gondolni az információt, nem érzem a nyomást hogy kell valamit mondani és nincs kínos üresjárat.

2022. máj. 8. 19:38
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Én béna vagyok mindkettőben.
2022. máj. 8. 21:48
 12/25 anonim válasza:
nem. szeretek beszélgetni. írásban sok minden félreérthető
2022. máj. 8. 21:50
 13/25 anonim válasza:

En a beszelgetest preferalom mert gyorsabb. Van amikor jobb irni , pl mikor mast is csinalok kozben vagy ha olyan dolgorol van szo ami jo ha irasban is megvan, igy vissza tudom nezni.


Manapsag viszont a legtobb ember, foleg a fiatalok az irasban valo kommunikaciot szeretik

2022. máj. 9. 03:47
 14/25 anonim válasza:
Utálok telefonálni!
2022. máj. 9. 04:04
 15/25 A kérdező kommentje:

Ahogy látom javarészt inkább az írást szeretik mert nincsenek időhöz kötve. Sokmindent le lehet szűrni a helyesírásból, a fogalmakból a terjedelemből. Nekem ez kézenfekvőbb mert alapból introvertált vagyok. Szóval nekem szükség van arra hogy küldés előtt megfontoljam amit írok.

Az élőszavas ismerkedésnél pedig a hanghordozás, a válaszolás gyorsasága, illetve ahogy fent a tejedelem adhat egy képet az illető személyiségéről.

2022. máj. 9. 06:35
 16/25 anonim válasza:
Igen, én is inkább írni szeretek. A korábban említett indokokat játszanak nálam is, illetve van egy olyan kényszerképzetem, hogy esetleg zavarom az illetőt, vagy pont rosszkor hívom. Az e-mailt, vagy egyéb szöveges üzenetet pedig majd elolvassa, ha biztosan ráér, és válaszol, amikor akar...ha akar. :) Ha pedig a későbbiekben telefonos beszélgetésre kerül sor, akkor az így már sokkal kényelmesebb.
2022. máj. 9. 16:44
 17/25 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Ha pl nem ér rá vagy nem alkalmas akkor simán el lehet a dolgot tenni későbbre. Szerintem a hívás sokkal nyomulósabb is, sokkal intimebb. Akik így megértik egymást azok sokkal könnyebben ismerkednek. Nekem legalábbis az ellenkező nemmel kapcsolatban ezek a tapasztalataim.
2022. máj. 9. 21:01
 18/25 anonim válasza:
Én is introvertált vagyok és 100x jobb írásban beszélgetni.
2022. máj. 10. 03:40
 19/25 anonim válasza:
Igen. Gyakran én is az írást részesítem előnyben.
2022. máj. 11. 09:26
 20/25 anonim válasza:

✅ NEM , ezzel csak te vagy így !

✅ És jó lenne, ha nem biztatnál másokat is erre a hülyeségre !

✅ Mert most a csajom emiatt nem mer hívásozni velem !

✅ A te marhaságod miatt !

✅ Mert úgy érzi, hogy ez természetes ....

2022. máj. 11. 21:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!