Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Más is úgy van vele hogy...

BohócKolbász kérdése:

Más is úgy van vele hogy sokkalinkább szeret írásban kommunikálni mint hívásban?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban át tudom gondolni az információt, nem érzem a nyomást hogy kell valamit mondani és nincs kínos üresjárat.

2022. máj. 8. 19:38
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

#12.)-nek totál igaza van !

✅ ÍRÁSBAN SOK MINDEN FÉLREÉRTHETŐ !

2022. máj. 11. 21:43
 22/25 anonim válasza:

❌ A múltkor volt egy srác 1 órán keresztül sírt/könyörgött, hogy ne keljen neki telefonálnia velem.

❌ Egy GYK-s lánynak a felhasználó nevét akarta tőlem. Mondom : "jó megkapod/elmondom neked, de csak SZÓBAN". XD

❌ Több mint 1 teljes órán át szenvedett - a HÍVÁS gombbal XD

❌ Végül feladta XD És lemondott a lány nevéről :D

☢️ Szánalmas GENERÁCIÓ . . .

2022. máj. 11. 21:46
 23/25 A kérdező kommentje:

#20 #22

Úgy érzem valakinek a lelkét sérti ez a kérdés... :D Indulat és általánosítás nyakonöntve gyk-s mentalitással.

Nem bíztattam senkit semmire, nem is kértem semmit. Kiírtam egy kérdést amire elsősorban hasonló véleményeket várok, hasonló tapasztalatokat.

De ha már személyeskedsz szívesen végighallgatlak. Légyszi meséld el mi a probléma hátha van rá megoldás.

2022. máj. 12. 00:45
 24/25 anonim válasza:
Nekem tökmindegy. Ami célravezető, azt a kommunikációs formát választom. Mindkettő megy szerencsére, bár tény, hogy írni ezerszer átgondoltabban tudok.
2022. máj. 12. 01:07
 25/25 anonim válasza:

#23.) - KÉRDEZŐ


Írom is a privát üzenetem !

2022. máj. 12. 15:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!