Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » .lehet kicsit hülye kérdés...

Joker95 kérdése:

.lehet kicsit hülye kérdés lesz de van olyan hölgy személy akinek lenne kedve velem eljönni júliusban Törökországba?(nem prostit kileresek )csupán egy baráti ismerkedés.persze az én költsegemre.27eves fiu

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 11:35
1 2
 11/17 anonim válasza:

8#


Ez oké is lenne, de olvasd el hogy itt ennél a kérdésnél hogyan írta le egy válaszadó a hangos szórakozóhelyes ismerkedést.

Talán a vadidegen hapsikkal taxiba és aztán ágybs pattanó lányok óvatosabban ismerkednek?


Egy külföldi társas nyaralás előtt legalább van lehetőség nagy vonalakban megismerni a másikat.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. máj. 21. 16:05
 12/17 anonim válasza:

#11 Az 5. válaszra gondolsz? 😅 Én nem azt mondom, hogy nincs ilyen, de kétlem, hogy a lányok többségénél bejön a szoknya alá nyúlkálás és a táncparkett szélén topogva stírölés. Legalábbis én még nem láttam olyat, hogy ez működött volna. Olyat már igen, hogy két társaság a szórakozóhelyen összegyúródott 1-2 közös ismerősnek köszönhetően és így lehetett új embereket megismerni, aztán valami többet is kialakítani azzal, aki szimpatikus volt.

Ha ragaszkodsz a nyaralásos ismerkedéshez, akkor kívánom, hogy járj szerencsével. A mondandómnak annyi volt a lényege, hogy számomra már meg kell lennie az erős bizalmi kapcsolatnak az illetővel, hogy bárhová is elutazzak vele, amihez néhány előzetes randit édes kevésnek gondolok.

2022. máj. 21. 17:17
 13/17 anonim válasza:

Ok. Ezek a te tapasztalataid.


De akkor maradva a kérdező eseténél: egy 27 éves pasinak, aki már túl van minden iskoláján, hol kéne ismerkednie?

2022. máj. 21. 17:39
 14/17 A kérdező kommentje:
Hahaha.lehet rosszul fogalmaztam és sokan nem értik.ha elrabolni akarnak valakit akkor azt nem ide írnám ki 😂Törökország meg azért mert ott él egy gyerekkori barátom.
2022. máj. 21. 18:06
 15/17 anonim válasza:
#14 ez egyre rosszabb lesz,most már a kinti barátodnak szánod a lányt?😁
2022. máj. 21. 18:19
 16/17 anonim válasza:
#13 Ismerkedni bárhol lehet, de csak azt tudom ismételni, amit már millió kérdés alatt elmondtak: Felnőttként az a legegyszerűbb, ha olyan baráti köröd van, akik új embereket hoznak be az életedbe, esetleg ha olyan a munkahelyed, ahol van lehetőség ismerkedni. Ha ezek nincsenek, akkor ott az online tér, vagy keríteni kell egy helyet, ahová lehetőleg rendszeresen eljársz és emberek között vagy (csoportos túrázás, valamilyen tanfolyam, edzőterem, társastánc, bármi). Nyitottnak kell lenni, beszélgetni, kimozdulni a komfort zónából - ennyi a titok nyitja.
2022. máj. 21. 19:07
 17/17 anonim válasza:
Szóval a szokásos f*sság. NPC answer but longer than usual.
2022. máj. 21. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!