Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Senkinek sem kellek?

Senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

Állítólag nem vagyok rossz pasi. Többször mondták már, még barátnők is. Azt is mondják így vagyok jó, ahogy vagyok. Nem vagyok örült. Becsületes, egészséges vagyok. Tisztes polgárként élem az életem. Nincs semmi perverzióm. Mégsem kellek senkinek. Hogy lehet ez??? 🙄

A legutolsó alja embernek is van párja. Nekem nincs.


2022. máj. 25. 14:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
Valszeg unalmas vagy, meg csak várod a sült galambot.
2022. máj. 25. 18:29
 12/15 anonim válasza:

Mielőtt még végleg elkeseredsz: azért elég sok minden múlik a szerencsén is. Nekem volt olyan időszakom, amikor 5 teljes éven át senkinek nem kellettem. Próbálkoztam értelmes, normális lányoknál/nőknél, hozzám hasonlónál, tőlem jócskáén eltérőnél, visszafogottnál, bulizósnál, minden... de még az is elutasított, akit köztudottan csak az nem húzott meg, aki nem akart.

Aztán következő éven meg egyszerre hárman akartak járni velem.

Ilyen az élet. Az, hogy másnak (épp most) van valakije, az nem szükségszerűen jelenti azt, hogy ő jobb lenne. Lehet, csak szerencséje volt. Lehet, kevesebbet "válogatott". Nem szabad elkeseredni! :-)

2022. máj. 25. 19:30
 13/15 anonim válasza:
2022. máj. 26. 13:55
 14/15 anonim válasza:

Valami izgalmas-vonzó benned is biztosan van, csak nagyon keveseknek. Találd meg mi a jó benned, és abban erősíts, az alapján (mint közös nevező) keress párt. Pl hobbid, vagy ilyesmi.


Tehát amit leírtál az gyászos, és kerülendő... de gondolom nem is így ismerkedsz, szóval remélem nem ez az általános neked 😃


Tehát gondolj bele abba, hogy te miért találsz vonzónak egy lányt? Na, hát neked is villantani kéne valamit, amitől te is vonzó leszel. És nyilván nem a plázaribinek.kell tetszened, hanem olyannak, akivel az életedet akarod leélni, szóval nem kell kellemetlenül érezned magad, csak legyél jobban, pozitívabban önmagad.

2022. máj. 26. 22:23
 15/15 anonim válasza:

Szia! A jelek szerint senkinek sem kellesz! Szia!


Amúgy csibésznek kell lenni, nem unalmasnak és máris nagyobb sikered lesz még akkor is ha ronda vagy.

2022. máj. 30. 04:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!