Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha depresszios vagyok, soha...

Ha depresszios vagyok, soha nem lesz parkapcsolatom? Nem kellek majd senkinek így? Felek nem fogadnak majd el ezzel a hibammal egyutt.

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 00:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
Egyszerű. Ne legyél depressziós. Legyen depressziós, aki kéz vagy láb nélkül született, aki egy afrikai nyomortanyán vagy egy szibériai kis faluban tengődik, akinek nincs mit enni, de te ne legyél az, csak mert az a divat mostanság. Keresd az élet szépségeit, egy fa, egy szép állat, egy jó film, egy remek kaja. Minek busongani és a negatív gondolatokat erőltetni? Tanulj, dolgozz, élvezd az életed, mert más nem fogja helyetted élvezni. Nem a világgal tolsz ki, hanem magaddal. Azt mondod nehéz? Mi a nehéz azon, hogy kimenj a konyhába, egyél egy finom kaját, aztán jólesően jóllakva elterülj az ágyon egy vígjátékot nézve?
2020. nov. 10. 00:22
 2/14 anonim válasza:

Ez nem így működik, nem tudja csak úgy kikapcsolni az érzéseit....


Annak ellenére hogy depressziós vagy, még lehet kapcsolatod, ha egyébként vannak mellette jó tulajdonságaid. Pl. lehetsz mellette vonzó, kedves, figyelmes, odaadó, stb. Ne a depressziód által definiáld magad, mert nem csak abból állsz.

2020. nov. 10. 00:53
 3/14 anonim válasza:
Én nem ismerkednék egy depresszióssal.
2020. nov. 10. 02:14
 4/14 anonim válasza:
Ugyan így vagyok.
2020. nov. 10. 03:50
 5/14 anonim válasza:

Volt depressziós barátom, kb fél évig. Álom pasi volt. Magas, barna haj, sportos stb... Idegekkel még se bírtam, úgyhogy valószínűleg nem, nem lesz senkid.

És miért?

A lehető legtürelmesebb ember vagyok, de én se bírom ki, hogy folyamatosan depressziós mellettem valaki. És szerintem 1 lány vagy 1 fiú sem tudja ugyan ezt hosszú távon kibírni

2020. nov. 10. 06:43
 6/14 anonim válasza:
Lehet, de szerintem te sem akarhatod tönkretenni más életét, csakhogy neked jobb legyen. Nekem anyám volt depressziós. Sosem lennék együtt depressziós emberrel, kerülöm őket amilyen messzire csak lehet. Tudom gonoszul hangzik. Az embernek épp elég gondja van az életben, nem hiányzik, hogy valaki még borúsabbá tegye. Először magad tedd helyre, utána jöhet a párkapcsolat.
2020. nov. 10. 07:00
 7/14 anonim válasza:

Sajnos igazat kell adnom az előttem szólóknak, DE az oldalt ismerve azért a legtöbb emberben van egyfajta kárörvendés, így inkább azt mondom, hogy ne add fel, mert az a legrosszabb, amit tehetsz.

Jelenleg depresszív állapotban vagy, amit csak tovább fokozhat az, ha félsz valamitől. Nyugodj meg, mindennek eljön a maga ideje, és ez az idő legyen most az, amikor elhatározod, hogy leküzdöd a depressziódat saját akaratodból, külsős ember bevonásával (pszichológus, kineziológus). Ha már megfogalmazódott benned egy ilyen félelem, most tehetsz érte a legtöbbet.

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ha teszel magadért, ha akarod, hogy jobb legyen, akkor meg tudod változtatni ezt a jelenlegi állapotot, viszont addig ne agyalj azon, hogy lesz-e barátod, vagy sem, mert hosszútávon neked sem lenne jó, ha belenyugszol az állapotodba, és nem kezeled magadat.

2020. nov. 10. 07:16
 8/14 anonim válasza:
Látod már is egy olyan miatt aggódsz ami még be se következett .
2020. nov. 10. 07:37
 9/14 anonim válasza:
Mindig depressziós voltam,mégsem voltam egyedül az utóbbi 20 évben.Férjem is van,aki teljesen normális.
2020. nov. 10. 07:40
 10/14 anonim válasza:
Volt 2 évig depressziós partnerem, végig olyan érzés volt, mintha engem vádolna, rám lenne megsértődve az élete korábbi szerencsétlenségeiért. Velem kiabált a gyerekkori bántalmazásai miatt, engem fikázott a saját kisebbségi érzései okán. Ha szarul érezte magát, az volt az öngyógyítás, hogy engem még mélyebbre akart lenyomni a bántó megjegyzéseivel. Orvoshoz nem fordult. Még egy ilyen nem kell.
2020. nov. 10. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!