Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Idegesítő szokott lenni...

BohócKolbász kérdése:

Idegesítő szokott lenni ismerkedéskor ha a férfi sokat kérdez, sokat érdeklődik?

Figyelt kérdés

Vagy amikor már pár hónapja ismeritek egymást és inkább a férfi aktívabb és keresi a nőt folyamatosan. A nő hol fent van Facen hol nincs. Ilyenkor érdemes kitartónak maradni? Abból a szempontból érdekelnek a válaszok hogy a nők értékelik-e ezt hogy pl

naponta ír neki a férfi, ha választ kap ha nem?

Néha nem tudok rajta eligazodni, hiszen egyszer küld képeket, egy alkalommal zenét is linkelt, egy másik alkalommal meg egész nap semmi, még egy szia se. Ez barátság extrákkal kapcsolatban belefér, normális?



2022. jún. 6. 16:29
 1/6 anonim válasza:
Barátság extrákkal kapcsokatba szerintem simán belefér. Ilyenkor egyikőtök sincs lekötve. Ha akartok írtok a másiknak, ha nem akkor nem. Ez ilyen. Felesleges túlgondolni, vagy többet írni annál amit ő ír.
2022. jún. 6. 16:34
 2/6 anonim válasza:
Férfiként írom, hogy nálam nem igazán. Nem kell, hogy folyton beszéljünk, nem vagyok ez a nagy messengeres, meg facebook guru, de azért ha mondjuk 2-3 napig nem írok, mert elvagyok valami miatt havazva, azért elvárom, hogy legalább Ő írjon egy sziát. Mert ez olyan, hogy mégha csak barátság extrákkal is a dolog, azért vegye már a másik is a fáradtságot, hogy érdeklődjön.
2022. jún. 6. 16:42
 3/6 anonim válasza:
Elég idegesítő és unalmas.
2022. jún. 6. 16:49
 4/6 anonim válasza:

"szokott lenni"


Mintha ez valami szokás lenne b+. Ja, hát engem tegnapelőtt nem zavart a Pistával, tegnap a Józskával kicsit idegesítő volt, ma az Attival nem, de ha holnap Gézu is ezt csinálja, hát nem állok jót magamért!

2022. jún. 6. 17:01
 5/6 anonim válasza:

Teljesen normális. Mindig az érdeklődik a másik iránt, aki épp ráér.

Semmi szokatlan nincs ebben, főleg úgy, hogy egy után már nem is igazán van normális téma.

Én feleslegesnek is tartom az olyan üzeneteket, ami a következőképp zajlik:

- Szia!

+ Szia!

- Mizu?

+ Semmi. Veled?

- Semmi!

Ha valakire ráírsz, akkor legyen valami témád is, ami elsősorban nem eldöntendő, hanem inkább nyitott kérdésekből áll, egyértelmű problémafelvetéssel. (Ebből lesz a többi kérdés, téma, beszélgetés.)

A válaszokból meg egyértelműen lejön, hogy a másik akar-e beszélgetni. (Rövid, zárt válasz, vagy éppen részletesen kifejtett válasz további, mellékes infókkal.) :,D

2022. jún. 6. 17:13
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a válaszát. 😊

Viszont a 4-es kicsit egyértelműbben is kifejthetné. Mert ezek a szarkasztikus hasonlatokat nemigen tudom értelmezni.

2022. jún. 6. 18:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!