Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve 'lemenni...

Valakinek lenne kedve 'lemenni a térképről'?

Figyelt kérdés

Olyan embert/embereket keresek, legyen akár férfi, akár nő, akit érdekel a hosszabb távon való elszigetelődés, elvonulás, táborozás. Egyedül is mindenképp belevágok, de gondoltam jó lenne egy társ még mellém :D.


F



2022. jún. 7. 19:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
Érdekesen hangzik... mindezt hol tervezed végrehajtani?
2022. jún. 7. 19:55
 2/14 A kérdező kommentje:
Európán belül.
2022. jún. 7. 19:55
 3/14 anonim válasza:
Áhá... én azt hittem, hogy Magyarországon belül...
2022. jún. 7. 20:00
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig nem :D. Várom a jelentkezőket privát üzenetben.
2022. jún. 7. 20:07
 5/14 anonim válasza:

Mennyi idő, és anyagilag mi a helyzet?

Mondok egy példát. Tegyük fel fél év a terv, jelentosen lejjebb adva az életszinvonalból. Eddig nekem oké. Csakhogy mi van ha kificamodik a vállam, vagy tüdőgyuszit kapok a nagy elszigeteltségben? Feldobom a pacskert, mint az őseink, vagy örök életre adósságba verem magam valami kórházi kezelés során, amit fizetni nyilván nem tudnék, szóval előbb-utóbb sittre kerülnék. Az is elszigetel, csak máshogy.

Szóval tetszik is, meg nem is. Hiányzik a B, C, D... terv.

2022. jún. 7. 20:25
 6/14 anonim válasza:

Próbáltam 25+ éven át, nem működik...

Ugyanitt, világítótoronyőr állást keresek!

Komolyan.

2022. jún. 7. 20:57
 7/14 anonim válasza:

Ha nem is pont ugyan ez, de hasonló dolog nagyon is érdekel. A tábor/túlélés/kaland nekem sok főleg 34 évesen rossz egészséggel.

De nyaralás csendes, elhagyatott vidéken szerény weekend házban érdekel, ha hozzám szegődne útitársnak bárki aki introvertált, megbízható és bátrabb nálam.

2022. jún. 7. 22:57
 8/14 anonim válasza:
Barátom, azt hittem már túlléptünk ezen a laposföld elméleten :D
2022. jún. 7. 23:01
 9/14 anonim válasza:

7-es vagyok, én voltam többször ilyen helyen, ezért mennék újra, csak egy ideje nincs olyan a közeli ismeretségi körömben, akit érdekel efféle kikapcsolódás. Azt, hogy viccel-e a kérdező nem tudom, bár a nevető jelből következtetve valószínűleg nem gondolja komolyan, amit írt :(

Aki mégis komolyabban gondolja nekem írhat.

2022. jún. 8. 00:01
 10/14 anonim válasza:
Engem kifejezetten érdekel, csak mostanában nem úgy áll az életem, hogy be tudnám vállalni. No meg ha már mennék, őszintén megvallva szívesebben mennék nővel.:) F
2022. jún. 8. 02:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!