Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA V story mode-ban a hotel...

GTA V story mode-ban a hotel assassination után Steve küld egy üzenetet Michaelnek. Ha nem érek oda időben és eltűnik a "B" a térképről, akkor kezdhetem elölről a játékot?

Figyelt kérdés

#hotel #GTA #bojler #minisub #minusub
2022. febr. 27. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meg fog újra jelenni, sztori küldetés, csak valami más esemény miatt tűnik el épp.
2022. febr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Van valami teendőm, hogy megjelenjen, vagy várni kell? A játékban már több nap eltelt(a valóságban még nem).
2022. febr. 28. 07:44
 3/5 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy Steve nem küldött üzenetet(megnéztem Michael telefonjában) és meg sem jelent a "B" a térképen. Mivel nem igazán tudok angolul, ezért időnként rákeresek a neten, hogy melyik küldetés következik és hogyan kell elindítani, lehet hogy csak ott láttam az üzenetet és a "B"-t. Most ott tartok, hogy megcsináltam a minisub küldetést, utána a hotel assasination-t, mindhárom karakter pénzét megsokszoroztam a tőzsdén, de nem tudom folytatni a játékot, mert sehogyan sem ad újabb küldetést.
2022. febr. 28. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ott inkább olyasmi lesz hogy menekülőautót kell letenned valahova, vagy a heist küldik néha adott időben jelennek meg pl mikor el kell kötni teherautót, vagy katonai szállítmányt. Régen toltam már, de ott ilyesmi fogja meg a dolgot.
2022. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor holnap átnézem mindhárom karakter telefonját, hátha van valamelyiküknek olyan üzenete, amiből megtudom hogy hogyan tovább.
2022. febr. 28. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!