Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Más is megy úgy randira hogy...

Más is megy úgy randira hogy egy papírra összeírja a kérdéseit?

Figyelt kérdés

Aki nem tud spontán viselkedni mert annyira izgul

mit csinálnál ha észrevennéd hogy akivel vagy ezt csinálja?


2022. jún. 8. 18:43
 1/7 anonim válasza:

Inkább a telódba írd és ha néha rápillantasz az még simán elfogadható.

Szerintem nincs szabály a randin, ha te jobban érzed magad úgy hogy pár témát felírsz, akkor tedd azt.

2022. jún. 8. 18:49
 2/7 anonim válasza:

Udvarias kislány vagyok, az első randit mindig végigülöm, még ha félszemű is a csávó, mert nem akarom megbántani a másikat. De hogy 2. randi nem lenne, az tuti.

Amúgy Szűz vagy (csillagjegy)?

2022. jún. 8. 18:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, ikrek
2022. jún. 8. 19:55
 4/7 anonim válasza:
Nézd meg a Csúf igazság című filmet.
2022. jún. 8. 22:39
 5/7 anonim válasza:

Szerintem ez nem udvariasság kérdése. Nem kell görcsöltetni szegény másikat, ha már rögtön tudod, hogy nem lesz folytatás, minek rablod az időtöket, az esetleges költségekről nem is beszélve stb.


Ami a minimum, hogy a megbeszélt randin megjelensz pontosan, eléállsz akkor is, ha hat füle van, és nem tetszik. Szemébe mondani, hogy bocs, de mások az elképzeléseim, teljesen korrekt őszinte dolog akár rögtön, akár húsz perc múlva is, hogy bocs, de úgy veszem észre, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon, de azért sok sikert kívánok neked a továbbiakban.


Ez sokkal udvariasabb, és egyenesebb, mint az, hogy várakoztatod.


Esetleg még jól is jöhet ki a dolog, mert így módjában áll valami olyasmit megkérdezni - ha értelmesebb, és kifejezi, hogy elfogadja a döntésed, és nem számonkérés, csak tanácskérésből, hogy szerinted miben kéne fejlődnie, hogy sikeresebb legyen a társkeresésben, és akkor ha akarsz, akkor mondhatsz neki ezt-azt.


Nekem pl. baromira nem jönne be, ha papírra írt kérdések lennének. Egyszerűen kínosan érezném magam. Nem elég, hogy ő kínosan érzi magát, de én is. Mert ebben benne van, hogy totál szorongó, semmi spontaneitás, tíz kérdést nem tud fejben tartani, és elgondolkoznék, hogy vajon van-e egyáltalán háromjegyű az IQ-ja.


Néha én is szorongó tudok lenni, de én ezt azzal oldom fel, hogy ezt rögtön az elején megmondom, és akkor már nem fogok szorongani attól, hogy szorongani fogok.


Meg bakker, ez randevú, vagy interjú?! :D

2022. jún. 9. 10:39
 6/7 anonim válasza:
Én mindig úgy kezdem a beszélgetést, hogy nem tudok beszélgetni, aztán szófosást kapok kb ha a másik fél nem beszél, mondjuk én tipikus az az ember vagyok aki bármihez is hozzá tud szólni általában, de önmagamtól ott a jó kis nyugodt csend, a szemébe meg minden bele van írva xD
2022. jún. 9. 15:16
 7/7 anonim válasza:
Nem igazán van még ilyen.
2022. jún. 10. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!