Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy teljesen...

Miért érzem azt, hogy teljesen reménytelen a párkeresés?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban csalódtam. Az utóbbi időben nem megyek bele könnyen kapcsolatba, de már ismerkedéskor is kiábrándulok mindenkiből. Hiábavaló próbálkozás az egész, és nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán van bármi értelme...

21/L


2022. jún. 10. 13:29
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Nem csak Te én is.. De szerintem nem jönnék be :/
2022. jún. 11. 02:34
 22/25 anonim válasza:

Én is ezt érzem, pláne hogy a korombeli ismerőseim közül egynek sem húzta tovább 4 évnél 1 kapcsolata sem.

Meg ugye sokan tovább lépnek, ami elromlik azt le kell cserélni, mit javítgassuk nem? De lehet csak egy dugásra kellesz, sose tudni, vagy kifogsz valakit aki évekig váratna, ez se jó hozzáállás szerintem, mert akkor inkább legyetek barátok, a szerelmet megélni kell nem elnyomni egyes részeit.

Ha gondolod írj, bár nem mondom hogy én leszek életed párja, vagy egyáltalán barátként kijövünk-e majd, ez a jövő zenéje, lehet be se jövünk egymásnak azt annyi.

23/f

2022. jún. 12. 12:11
 23/25 anonim válasza:
Szerintem tuti annyi lesz meg kell próbálni.
2022. jún. 13. 06:10
 24/25 anonim válasza:
Pontosan, egyből a szakítás a fő opció :/ Csak én meg nem egy lecserélhető tárgyként tekintek a lányra, hanem egy megismételhetetlen egyedi személyiségre, akit nem pótolhat csak simán a milliószor elhangzott "lesz majd másik"... :/
2022. jún. 14. 13:22
 25/25 anonim válasza:

Azért érzed mert ez így is van!

Sajnos én több éve vagyok egy nagyon rossz kapcsolatban, idővel derült ki hogy melléfogtam..

Nem vagyok félrelépős típus, most sem tenném meg, viszont ahol tudok ismerkedek, és ha olyan társat találnék akivel közös a szimpátia, akkor bizony már lépnék.


F.46

2022. jún. 21. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!