Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Folyton olyanokba leszek...

Folyton olyanokba leszek szerelmes, akik már foglaltak, (pedig már nagyon vágynék egy társra), miért van ez? 25/L

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 17:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szinte megvalaszoltad a sajat kerdesed. Mivel mar nagyon vagysz valakire, igy mar kicsit remenyvesztve csak erre koncentralsz, es nyilvan a jobbak meg mar foglaltak... foglalkozz kicsit magaddal, es vard ki amig tenyleg jon akinek jonnie kell.
2022. ápr. 6. 17:47
 2/19 anonim válasza:
Szerencsén múlik, van aki talál van aki nem. Nekem sem lesz soha, így. De odateszem magam a karrierembe, fejlesztem magam, kihasználom az erősségeimet és remélhetőleg rövid időn belül majd a pénz segítségével lesz eredmény. 20/F
2022. ápr. 6. 19:48
 3/19 anonim válasza:
Én is vágynék egy szeretőre, pláne egy 25 éves nőre, de én sem vagyok független, és 40 vagyok
2022. ápr. 6. 22:40
 4/19 anonim válasza:

Ebben a korban sokan vannak már tartós kapcsolatban. Aki nem, az vagy nemrég szakított és még nem akar újba kezdeni, vagy alapvetően nem akar komoly kapcsolatot, te pedig azt szeretnél, vagy nem olyan, aki hozzád illene, vagy még nem jött el.

Ne görcsölj rá, mert belebetegszel.

2022. ápr. 6. 22:54
 5/19 anonim válasza:
Balszerencse.://
2022. ápr. 6. 23:11
 6/19 anonim válasza:

Ez sajnos azért van, mert akik jól néznek ki azok álltalában foglaltak.

Azért szemelsz ki mindíg foglaltakat, mert azok érnek valamit.

A magányosokat azért nem szúrod ki, mert azok álltalábab nem főnyeremények.

Ez sajnos mindkét nemre igaz.

Egy jóképű sármos pasi, egy szakítás után, szinte csak pár órácskát van egyedül, vagy max pár napot.

Egy csinos, szép arcú vékony nő ??. Na arról meg ne is beszéljünk. Ha nem akar társat, jobb ha nem megy az utcára.

Ha kilép az ajtón, biztos nem ússza meg.

2022. ápr. 7. 12:25
 7/19 anonim válasza:
Együnk meg egy hamburgert és közben elmondod mi bánt, ok?
2022. ápr. 7. 22:11
 8/19 anonim válasza:
A nők jobban vonzódnak ahhoz a férfihez aki kapcsolatban van. Mivel már valakié úgy gondolod téged is úgy megbecsülne mint a párját. Ja és az a férfi aki rendszeres szexuális életet él kiegyensúlyozottabb ez is lehet a vonzalom oka
2022. ápr. 8. 10:34
 9/19 anonim válasza:
Előző vagyok inkább próbálj meg egy egyedülállónak lenni az a nő aki kiegészíti
2022. ápr. 8. 10:53
 10/19 anonim válasza:

Sajnos azt kell mondjam, hogy a 8-askának igaza van.

Férfiaknál nagyon fontos a kiegyensúlyozott nemi élet.

Szerintem a nőknél is, de a férfiaknál ez kicsit még rosszabbúl jelentkezik.


A tesztoszteron termelődés miatt ha a férfi kielégületlen, az sajnos ingerültséghez, feszültséghez vezet, és ez bizony nem jó dolog.

2022. ápr. 8. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!