Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt esetleg esetleg...

Kantáros nadrágos srác kérdése:

Vannak itt esetleg esetleg olyan lányok, akik szeretik a kantáros nadrágot és szívesen beszélgetnének egy kantáros nadrágos sráccal? 20+? 25+ fiú vagyok.

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 16:26
1 2
 11/18 anonim válasza:
De az ismerkedesnek mi koze a kantaros nadraghoz (vagy a kantaros nadragnak az ismerkedeshez)? Nekem nem all ossze a dolog.
2022. okt. 14. 21:24
 12/18 anonim válasza:

Nem tudom mit kell kritizálni a kantárost.

Szellemes (Boo) komolyan a Super Mario-s vicc, viszont Én pont Mario miatt is kedveltem meg a kantárost és a könyv szereplőim miatt is.

Én akarok is oldal övekkel egy szettet csinálni és nagyon jó kombinációkat is lehet összehozni.

Gondolom az jobb, hogy minden harmadik emberen fekete kínai farmer van és minden másodikon szaggatott kék farmer...


A kérdéshez szólva az a gond, hogy nem az határoz meg egy embert, hogy mit visel, hiába a kantáros, ha tegyük fel egy totál bunkó vagy olyan értelemben, hogy cseszel a barátnődre 2 hét után, szóval hogy személyileg annyira nem vagy ott, de kreatív nagyon a kérdés.


25/N

2023. jan. 20. 04:33
 13/18 anonim válasza:
Nagyon unalmas már a kantáros nadrágos baromságod. Hányszor fogod még kiemelni?
2023. márc. 5. 12:40
 14/18 anonim válasza:
Huzzentrogeres még ér?😁
2023. aug. 4. 07:26
 15/18 anonim válasza:
Kantarosnadrág fétis?
2023. aug. 4. 21:56
 16/18 anonim válasza:
Amúgy a 90-es évek elején elég divatos volt és voltak csini darabok is, de ma már nem nagyon fogsz találni olyat, aki ilyesmit visel. Nem is tudom, kapható e még ilyen naci? Turiban esetleg.
2023. aug. 4. 21:58
 17/18 anonim válasza:

Csak a melóba hordom te :DDD

de amúgy volt nekem is ja

21/F

dec. 4. 18:02
 18/18 anonim válasza:
Kantáros arcú stílus is bejátszik?
febr. 26. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!