Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy pasi női fehérneműt...

Ha egy pasi női fehérneműt hord, akkor már a lányok nem is beszélgetnek vele? Miért? Attól még normális ember, csak nőnek érzi magát!

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Rendben.
2012. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

-szia, adsz egy zsepit?

-aha, persze, mindjárt

-ja, amúgy női fehérneműt hordok

-mother of god! húzz innen


????miért tud erről más is?

2012. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb embernek nem az ugrik be elsőre egy női ruhás férfiról, hogy biztosan ő is épp ugyanolyan ember, mint te vagy én.
2012. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a férjem női francia bugyikat hord, de minden másban igazi pasi, ez megmarad neki amolyan hóbort
2012. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

"a férjem női francia bugyikat hord, de minden másban igazi pasi, ez megmarad neki amolyan hóbort"


Hát ilyen egy igazi férfi... OMG

2012. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

tényleg, az hol látszik kívül, hogy csipkebugyi van rajtad?


ha meg levetkőzöl....nos miért vetkőznél le egy lány előtt, ha lánynak érzed magad? szex úgyse lesz. tehát nem fogja megtudni.


nem értem a kérdést

2012. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Maradjunk annyiban,hogy az a pasi,aki női fehérneműt hord az nem normális.
2012. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

Mondjuk ki! Az b.zi.

Es akkor innentol kezdve a kutyat sem erdekli,h milyen a fehernemud,hanem inkabb a nemi hovatartozasod .Ennyi.

2012. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán honnan tudná bárki is hogy milyen fehérneműt hordasz... nem értem. Az meg egyáltalán nem normális ember aki férfi létére nőnek érzi magát. Sose volt normális és soha nem is lesz az. Ha tetszik ha nem, egy normális férfi az férfinak érzi magát.
2012. okt. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Engem különösen nem érdekel, lehet meleg is ha vicces jól lehet vele kommunikálni akkor nem fogom direkt kerülni,Viszont az ilyen ember a szememben abszolút nem lesz férfias férfi. Soha nem jönnék össze egy ilyen pasival.
2012. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!