Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt?

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Tinderen megismertem egy lányt és tök jól kijöttünk, ugyan arra a koncertre szeretnénk menni meg hasonló nagyon az érdeklődési körünk.


Felvettem instán és alig válaszolgat most vissza.

Írta, hogy vannak vizsgái stb... de attól látom még hogy online van és posztoltam a storyjába.


Nyilván tudom, hogy nem én leszek az első, de akkor is roh4dtul sértő.



2022. jún. 25. 16:29
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak kifogtál egy netrybancot, aki csak az instáját hirdeti, és minél több követőt akar magának. Nekem egyszer Badoo-n volt olyan tapasztalatom, hogy megszíveztem egy csajt, aki visszajelölt. Írtam neki, nem reagált, láttam, hogy az adatlapján szerepel az instagramja is. Megnéztem az ottani adatlapját is, és kiderült, hogy valami onlyfanses qrva, szóval erről ennyit.
2022. jún. 25. 21:02
 12/22 A kérdező kommentje:

#11

Ezt még észre venném, csak az a baj, hogy miért kell átverni az embert?

2022. jún. 25. 21:27
 13/22 anonim válasza:
#12: Azért, mert megtehetik, lásd a csajt mentegető hozzászólásokat. Csak te tartozol nekik a normális hozzáállással, a gerincességgel, de ők semmivel sem tartoznak neked. És ha ezt szóvá teszed, akkor azzal reagálnak, hogy akkor ne ismerkedj.
2022. jún. 25. 21:35
 14/22 anonim válasza:

Ti komolyan férfinek tekintitek magatokat ilyen hiszti mellett. Tipikus "minden nő hazudik" és "csak elvárnak mindent, hogy a férfi kezdeményezzen".

Aztán még csodálkoztak, hogy egy nő sem akar tőletek semmit pedig "kötelessége" lenne áhítattal csodálni titeket. Ha szerintetek mind ilyen akkor ismerkedjetek egymással.


Kedves kérdező, azok után amit itt hisztizel, még csodálkozol, hogy nem akar semmit sem tőled?

Ez az őszinte oldalad és nem az amivel valószínűleg az elején indítottál nála. (Ez is egyfajta hazugság.) Amikor pedig rájött milyen vagy elkezdett kerülni.


Kérdésedre a válasz: azért hanyagol mert semmit nem akar tőled és több időt vesztegetett rád mint ami "jár" neked. Ezt vagy megérted vagy toporzékolsz továbbra is mint egy gyerek, hogy a lányok milyen gonoszak.

2022. jún. 25. 21:42
 15/22 anonim válasza:
#14: Ez nem hiszti, csak nekünk is vannak elvárásaink, ahogyan nektek is. Ha ti elvárhatjátok azt, hogy normális módon közeledjünk hozzátok, hogy ne hazudjunk nektek, akkor mi is elvárhatjuk azt, hogy gerincesen "elénk álljanak" a beszélgetőpartnereink, és úgy utasítsanak el, ne pedig az legyen, hogy majd napok múlva essen le, hogy azért nem válaszol a másik, mert időközben 180 fokot fordult a gondolkodása. (Senki nem írt olyat, hogy bárkinek is kötelessége lenne áhítattal csodálni minket, nem kellene hazudoznod.) De lehet, hogy tényleg azoknak a férfiaknak van igazuk, akik hazudnak a nőknek, és jól kihasználják őket, mert a nagy részük tényleg csak ezt érdemli.
2022. jún. 25. 21:52
 16/22 A kérdező kommentje:

#14


Ez nem hiszti, hanem csalódott vagyok.

Neki le sem írtam a problémám nagy részét, csak kifejeztem, hogy minek vagyok itt, ha tudom direkt ignorál.


Te tuti nem láttál kisgyereket, ha szerinted ez a hiszti, csak a hazugságot nem tudom eltűri még mindig.

2022. jún. 25. 21:53
 17/22 anonim válasza:
Pedig tényleg hisztizel. Nem érdekled egy csajt, lépj tovább, keress egy másikat. Ne ezen a csajon bánkódj aki le se szar téged.
2022. jún. 25. 22:03
 18/22 anonim válasza:
#17: Az a baj, hogy 10 csajból legalább 8-9 ilyen. Ha tovább lépünk, jó eséllyel egy ugyanilyenbe botlunk. Mutassátok meg akkor, hogy hol vannak azok a kivételek, akikkel érdemes foglalkoznunk. Mert ha valaki szó nélkül lelép, akkor mi is elmondhatjuk, hogy a kelleténél több időt és energiát pazaroltunk rá, ráadásul úgy, hogy egy rakás elvárásnak kellett megfelelnünk, és nekünk kellett vállalnunk az esetleges bunkó, megalázó elutasítás kockázatát is.
2022. jún. 25. 22:10
 19/22 anonim válasza:

#15 nem nő vagyok így hozzám semmilyen módon ne közeledj. Férfiként tartom iszonyat gáznak a viselkedéseteket.

Pár dolgot helyre kellene rakni szerintem.

Ismerkedés alatt nem vesz senki sem 180 fokos fordulatot. Amikor ezt tapasztalod akkor csak annyi van, hogy az első pozitív benyomás után kicsit jobban megismert és nem voltál neki szimpatikus. Ez ennyire egyszerű.

És tényleg nem értem ezt az elvárásod, hogy valami futó ismerkedés után feléd mindent meg kelljen indokolniuk. Ez arrogáns viselkedés az én szememben.


#15 megkaptad a választ "nem vagy neki szimpatikus". Mégpedig annyira nem, hogy egy szót se szeretne többet rád vesztegetni. És ez után kezdődik a hiszti amikor ezt az egyszerű tényt nem fogadod el. És ne értsd félre mert az is tök természetes dolog, hogy neked ez rosszul esik de ettől még nincsenek kötelességei a nőnek irányodban.


#17 "10 csajból legalább 8-9 ilyen". Ha minden nő így viselkedik velem akkor nem lehet, hogy veled van a baj? Nem lehet hogy te vagy az oka, hogy egy szó nélkül menekülnek el tőled?

"egy rakás elvárásnak kellett megfelelnünk". Nem kötelez téged senki sem arra, hogy bárkinek is megfelelj. Ez a saját döntésed, hogy még akarsz felelni. Viszont ezt másra rabolni rettentően gyerekes. A saját döntéseidért ne más legyen a hibás és a felelős.

2022. jún. 26. 07:24
 20/22 A kérdező kommentje:

#19


Az hogy az első sorokba instant letagadod a tapasztalatom, nem segít megoldani a problémát.


Az "ilyen nincs" mentalitást kidobhatod az ablakon.

2022. jún. 26. 09:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!