Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Volna kedve valakinek ismerkedni?

Volna kedve valakinek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden rólam hogy miért is vagyok itt: Nemrég véget ért egy lánnyal a kapcsolatom és úgy érzem ez egy fordulópont az életemben. Szeretnék új embereket megismerni, élni az életem, szóval értitek. Akinek van kedve hozzá, hogy neten élvezzük egymás társaságát, hülyéskedjünk vagy akár mélyebb témákban kalandozzunk el az dobjon egy üzit aztán mi sül ki belőle 😉 20/f

Ui: a saját korosztályom beliekkel szeretnék ismerkedni.



2022. jún. 27. 18:33
1 2
 11/15 anonim válasza:
10-es: ugyan nem én vagyok a kérdező, de szerintem kb. 18-22-re gondolt.
2022. jún. 28. 12:33
 12/15 A kérdező kommentje:

#9 írtam😉

#10&11 egy picit kibővíteném 16-25, persze ha valaki kilóg egy picit az sem a világ vége😁

2022. jún. 28. 16:43
 13/15 anonim válasza:
milyen magas vagy? Hany kg? Milyen színű a hajad? Milyen cipőt hordassz?
2022. jún. 28. 16:53
 14/15 A kérdező kommentje:

#13 -magássogom 180cm szóval pár száz méter híjján a felhőkarcolókkal vetekszem😊😁

-85kg vagyok, mivel plazmát is adok és nem akarom hogy rosszul szúrjanak ezért szálkásra sikerült a dolog😌

-Eredeti barna színű a hajam, nem valami hosszú de bele lehetne kapaszkodni

-Igazából mikor hogy, utcára egy Adidas cipőt hordok régen vettem meg vigyázok is rájuk szóval most meg nem tudnám mondani melyik🤔, meg van az úgy hogy munka védelmi cipőt is hordok bár sajnos a munkától nem véd meg és elkell menni melózni de ez ilyen...

Sorry ha hosszú lett.

2022. jún. 28. 17:31
 15/15 anonim válasza:

En szivesen ismerkedek veled.

16L

2022. jún. 28. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!