Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kiönthetem a lelkem valakinek? :)

Kiönthetem a lelkem valakinek? :)

Figyelt kérdés

Belém szeretett a szeretőm és azt hiszem, hogy én is belé. :)

Nyilván nem fogok minden üzenetre válaszolni és mindenkinek leírni, hogy mi a helyzet, de ha kapnék valakitől egy értelmesebb privit, azzal szívesen beszélgetnék evvel, vagy akár az ő problémájával, dolgaival kapcsolatban is.

N


2022. jún. 28. 20:02
 1/7 anonim válasza:

Sajnos belém is szerettek már, de fordítva nem volt ez...

Férfi vagyok, de ha szeretnéd mesélhetsz erről.

Nekem szerencsére nem nagyon vannak problémák mostanság :)

2022. jún. 28. 20:20
 2/7 anonim válasza:
Nekem ennyi is elég volt :d nem akarok esti ömlést hallgatni...jó neked.
2022. jún. 28. 20:23
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm a válaszod, kaptam privit és szimpi volt ott az első privi amire válaszoltam is, valószínű neki öntöm ki a lelkem, de nagyon köszönöm a felajánlást. 🙂
2022. jún. 28. 20:23
 4/7 anonim válasza:
Huhhh, akkor ezt megúsztuk most! 😂
2022. jún. 28. 21:02
 5/7 anonim válasza:

Minek írogattok ide? Úgyis annak önti ki a lelkét,akit figyelemforrásnak és lelki szemetesnek használhat.

Mellesleg nincs olyan férfi aki azt akarja hallgatni,hogy egy csávó hogy bánik vele.

Növesszetek már valamit a lábatok közé!

Mi lesz a következő?

Szingli anyuka vagyok,kéne egy férfi aki más férfi gyerekeit eteti helyettem...

Majd ti jelentkeztek arra,hogy más férfi poggyászát cipeljétek?

Vagy ne adj Isten miért nem segítetek a srácnak betenni a csajnak?

Ebből max friendzone lesz.

Mi lenne ha a való életben csajoznátok?

Ti lehetnének az elsők,hiszen való életben azokhoz a nőkhöz sem megy oda senki akiknek 3000 követőjük van meg tinderen matchből szintén ennyi.

Mellesleg ez a dolog élőben max 3 hetes kapcoslatot eredményez,mikor hirtelen kell valaki gyorsan aztán kiderül hogy ez így nem jó.

2022. jún. 28. 21:03
 6/7 anonim válasza:
5-ös az hogy nem gondolsz arra hogy vannak olyanok akik tényleg szívesen meghallgatják valaki problémáját (és a kérdező is kiemelte hogy nem egyoldalú lenne mert beszélhetnek a másik problémájáról is) többet árul el rólad mint azokról akik írtak
2022. jún. 29. 00:25
 7/7 anonim válasza:

Szerintem meg többet elárul arról,hogy mennyire gyengék manapság a férfiak.

Hallgasd csak órákig,mondjad azt ami neki tetszik/amit hallani akar!

Hátha ezzel bejutsz a bugyijába.

Időpazarlás az egész,a figyelmet,unaloműzést,meg az igazolást keresi legfőképpen.

2022. jún. 29. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!