Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiönthetem valakinek a lelkem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiönthetem valakinek a lelkem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez most nagyon nyálasan hangzik, de már muszáj... 15/L vagyok, nincs senkim kb, nem hallgat meg senki, nem ért meg senki, és nem tudom hogy mi van velem.. Szeretnék végre teljesen őszinte lenni magamhoz és másokhoz, úgyhogy jó lenne leírni mindent egy idegennek. Küldhetnék valakinek egy e-mailt? Még reagálni sem feltétlenül kell, csak ki kell adnom magamból végre... (nem szexxel kapcsolatos, de itt sokan vannak) Légyszi ha valaki ezt 'megengedné', írja oda a korát és a nemét... köszönöm előre is.
2011. okt. 10. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

lelki szemetes vagyok,szivesen meghallgatlak,ha gondolod:)


mivel tul vagyok a korosztályodon de mégse olyan távol ezért hátha tudok segiteni. ezt ne egy hasonlo korosztállyal beszéld meg sztem...

25/L

2011. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Timi: ) ***** válasza:

Szia!Nekem nyugodtan megírhatod privibe,ha kell választ is írok,esetleg tanácsot ha tudok,nem adom tovább,ebben nyugodt lehetsz.Ha szimpatikusnak tartasz írj.

24/L

2011. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

hajrá. írj privit.

18/L

2011. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Nekem nyugodtan írhatsz, azt szokták mondani jó hallgató vagyok :)


F/17

És a fenti válaszolóval ellentétben azt tudom mondani, hogy néha kell egy fiú perspektívája :)

2011. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én szívesen meghallgatlak , írhatod privibe , sajna neked nincs privi opció hogy küldjem az e-mail címem.
2011. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15/L írj nyugodtan ha akarod:)
2011. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22/F előző voltam*
2011. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Persze, írj nyugodtan privátba, hátha tudok segíteni. L/24
2011. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz privit:) Szivesen megjalgatlak, sokszor énis voltam így, szóval tudom mien érzés:/ ha szeretnél nyugodtan írj:) 16/L :))
2011. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szija. én is 15 L vagyok, de én szívesen meghallgatlak , sokszor én is úgy vagyok vele hogy nincs kinek elmondanom, szívesen segítek.:) írj privit
2011. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!