Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Arctic Monkeys koncerte jönne...

Arctic Monkeys koncerte jönne valaki? (Sziget)

Figyelt kérdés

Egyik barátom sem szereti őket annyira, hogy eljöjjön velem, így legvégső kétségbeesettségemben itt keresnék valakit, aki tervez elmenni az aug. 15-i napra és hasonló helyzetben van, mint én :D

Persze nem csak miattuk mennék aznap, érdekelne Eelke Kleijn, Kalkbrenner és a Carson Coma is, de az ő fellépésüket semmiképp sem hagynám ki :)



2022. júl. 2. 23:42
 1/3 anonim válasza:
Én megyek de csak steve aoki miatt
2022. júl. 3. 01:31
 2/3 anonim válasza:
Én megyek de biztos hogy nem veled pfff én egy budapesti nagyon elökelö és elit ember vagyok a belvárosból én szóba se állok vidékiekkel pfff ha meglátsz a szigeten inkább menj arrébb mert nem vagyunk 1 hullámhosszon, véletlenül kiesik a lakcimkártyám a zsebemböl és rosszul leszel olyan 5. kerületi pacekom van
2022. júl. 4. 01:12
 3/3 anonim válasza:
Hali, én szívesen mennék veled, aznap én is egyedül leszek
2022. aug. 7. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!