Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van még magyar gamergirl...

Gangsterzrue kérdése:

Van még magyar gamergirl 2022-ben?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy esetleg lenne-e olyan gamergirl, akinek lenne kedve együtt játszani és játékon kívül is ismerkedni. Ha valaki igen, akkor instát/steamet/bármit lehet dobni kommentszekció, aztán megbeszéljük mivel játszol. Én nagyrészben CS:GO és Lol mostanában, de Valorant még tűrhető, vagy esetleg PUBG.
2022. júl. 3. 14:48
 1/9 anonim válasza:

Star Stable Online

Ott sok lány játszik:)

2022. júl. 3. 15:31
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem szeretnék lovacskás játékokkal játszani.
2022. júl. 3. 15:39
 3/9 anonim válasza:
Értékelem a probálkozást, de szerintem hanyagold. Kíméld meg magad a csalódástól. Az ilyen gamergirl-ök már mind "foglaltak". Legalabb 20 másik faszival kéne versenyezz és valszeg amúgy sem játszana veled mert már 20 másik faszival játszik. Ha pedig már játékon kívüli ismerkedéssel kezdessz akkor bukni fogod mert az lesz a válasz, hogy "én játszani jövök, nem ismerkedni". Ennek az ismerkedésnek spontánnak kell lennie. Meg amúgy is minek ismerkedjen a 21. el? Voltam már ilyen helyzetben és volt is már ilyen barátnőm. Több gond van velük mint bárki mással. Borzalmasan beképzeltek, az átlagnál is kényesebbek a szabadidejükre és valszeg többet fog a gamer székben ülni mint rajtad. Kinek kell az ilyen?
2022. júl. 3. 16:54
 4/9 anonim válasza:

A 3-nak igaza van. Én pl "gamegirl" vagyok, de már foglalt.

Azelőtt pedig ha így kerestek direkt arra nem is válaszoltam, mert nagyon unalmas. Ha pedig játéknál, akkor meg én is elmondtam, hogy azért CS:GO-zok, hogy játszak, nem pedig azért, hogy ismerkedjek...


DE!


A páromat pl. LOL közben ismertem meg úgy, hogy sokat játszottunk együtt, aztán elkezdtünk ismerkedni.


Szóval légy spontán 😄

2022. júl. 3. 17:03
 5/9 anonim válasza:
A Star Stableből szerintem igen hamar bannolnának amúgyis, ugyanis benne van a felhasználási feltételekben, hogy nem szabad semmilyen társkereső jellegű beszélgetést folytatni, az ott született virtuális barátságokat más platformra vinni, nem szabad egymástól személyes adatokat kérni és elárulni, mint például a kor, lakcím, telefonszám, egyéb elérhetőség. Amúgy vannak ott aranyos lányok, összebarátkoztam már párral, az egyik oda jár suliba ahova én is jártam, szóval érdekes dolgok tudnak ott születni. De ennyi, ennél többet nem szabad.
2022. júl. 3. 17:29
 6/9 anonim válasza:

Van de én ezekkel pont nem játszok


23 L

2022. júl. 3. 18:04
 7/9 anonim válasza:

Star Stable a kedvenc játékom nekem is :)


72 Béla

2022. júl. 4. 01:03
 8/9 anonim válasza:
Én league of legends játszok,fifa meg red dead redemption 2.
2022. júl. 4. 13:54
 9/9 anonim válasza:
Red dead-en is tolom de en xboxon
2022. júl. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!