Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem az AC 4 black...

Ha megveszem az AC 4 black flag-ot steamen akkor lesz vele magyar felirat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a játék magyarul jelent meg, viszont nállam a steam azt írja ki, hogy "Ez a termék nem támogatja a nálad beállított nyelvet. Kérjük, vásárlás előtt tekintsd át a támogatott nyelvek listáját.". Áttekintettem a listát és tényleg nincs ott magyar nyelv. Esetleg megvette valaki már a játékot és tud erről valamit?

2022. jún. 17. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Főlős Steam-en megvenned. Uplay-en vedd meg. Mivel ha Steam-en veszed AKKOR IS KELL Uplay fiók hozzá hogy játszani tudj vele. Akkor meg már célszerűbb egyből onnan venni.


Ami kérdést illeti. Elv benne kell legyen akkor is. De nem vesztesz semmit ha nem magyar. De a leírások sem mindig pontosak. Én találtam már olyan játékban is magyar nyelvet ahol szintén nem volt feltüntetve. Szóval ne abból indulj ki mit ír az oldal. Vedd meg és ha nincs 2 óra játékidő alatt visszakéred a pénzed.

2022. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!