Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki segítene, aki szokott...

Valaki segítene, aki szokott regényeket, színdarabokat, vagy bármilyen formában történeteket írni?

Figyelt kérdés

Kezdetben annyit, hogy 16 éves vagyok, gyakran írok verseket és regényt is írtam már, viszont színdarabot még soha, de most van egy elég konkrétan színdarab ötletem, amiről szívesen mesélek is privátban. A probléma, hogy néhány helyen úgy érzem, hogy ahhoz kevés vagyok egyedül, hogy szülessen egy tökéletes mű. Természetesen nem azt kérem, hogy valaki írja meg helyettem, csak igazából annyit, hogy valaki társíróként segítsen be, ha van kedve.

A legjobb lenne, ha főleg korombeli írni, mondjuk 20 éves korig, mert a főszereplők is hasonló korúak, így egyszerűbb lehet azonosulni az egésszel.



2022. júl. 14. 02:48
 1/2 anonim válasza:
Én szoktam írni de csak novellákat és a korom is 28. Egyébként ügyes vagy így remélem találsz valakit.
2022. júl. 14. 22:34
 2/2 anonim válasza:

Szoktam történeteket írni exemnek a karakterei köré meg elég sokszor kitalálok történeteket magamnak, bár eddig tényleg nem sok embernek mondtam el bármelyiket is így nem tudom mennyire jók

Szerintem nem korfüggő ki mennyire tudja beleélni magát egy sztoriba

22 vagyok szóval ha a 20 nem egy erős felsőhatár szívesen meghallgatnám, de nem tudom mennyit fogok tudni segíteni főleg mert a stílust se tudom még

2022. júl. 20. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!