Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Talalkozni úgy hogy előtte...

Talalkozni úgy hogy előtte fel is vallalod a kulsod? Budapest

Figyelt kérdés

Hetvegen Budapesten leszek es vasarnap delutan meg nincsen programom, szivesen programoznek valakivel, ha latom hogy nem egy pszichopata es valoban valos szemely :D Huszoneves tarsasagot keresnek

L



2022. júl. 27. 19:56
 1/7 anonim válasza:

SQL, vagy esetleg Java ? C+?


:D bocsi, ezt nem hagyhattam ki :D


Amúgy 25l vagyok budapesti, de valószínű nem leszek itthon :( azért sok sikert :)

2022. júl. 27. 20:13
 2/7 anonim válasza:
Én szeretem a meglepetéseket,ezért engem nem izgat hogy néz ki a másik.Viszont pszichopata is vagyok,úgyhogy még ez is pluszban megnehezítené az ismerkedést.
2022. júl. 27. 20:15
 3/7 anonim válasza:
Engem érdekel a dolog
2022. júl. 27. 20:18
 4/7 anonim válasza:

Micsoda fordított pszichológia :D valójában te vagy a kattos és szeretnél egy jó kis zuzapörköltet valamelyik gyanútlan gyakorisból.

Nem vagyok valami egészen felemelő vizuális élmény, de én szívesen feláldozom magam.

2022. júl. 27. 20:18
 5/7 anonim válasza:
Sajnos nem vagyok bp.-i, és kicsit idősebb vagyok, de a külsőmet vállalnám. Amúgy valószínűleg pszichopatának is minősülők, anno a pszichiáter disztímiát állapított meg nálam, én belelátok még egy enyhébb Aspergert is, szóval az emberi kapcsolataim mindig is kb. a nullán voltak. Ráadásul nagy giallorajongó is vagyok, élvezem a szaftos gyilokjeleneteket.
2022. júl. 27. 20:30
 6/7 anonim válasza:
Na basszus mar akkor kiestem mikor irtad hogy nem pszichopata erdekel :/
2022. júl. 28. 17:57
 7/7 anonim válasza:
Írj rám, ha a huszonévesek viccelődésétől már kivagy, és kitoltad a korhatárt 30 fölé. :)
2022. júl. 29. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!