Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van még olyan nem dohányzó...

Van még olyan nem dohányzó lány/asszony, aki találkozna egy majd 48 éves budapesti pasival, aki átlagos kinézetű fiatalos, nem iszik, nem dohányzik, nem kávézik de a skorpió jegy összes előnyével és hátrányával rendelkezik?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 18:45
 1/9 anonim válasza:

Sajnos én dohányzom, de hamarabb összeállnék egy olyan emberrel, aki iszik, mint azzal aki 48 évesen a csillagjegyével jellemzi magát.

Üdv. egy vízöntő

2021. okt. 3. 18:53
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1/1,

A mai világban nők többségét érdekli, hogy a pasi milyen csillagjegy szülötte, mert ez kizáró ok is lehet, így jobb ezt már az elején tisztázni.

De azért köszönöm a válaszod!

2021. okt. 3. 18:59
 3/9 anonim válasza:
44 éves elvált anyuka vagyok, nem dohányzom, alkoholt csak mértékkel, viszont kávét naponta fogyasztok. A horoszkópot nem ismerem, tehát sajnos a skorpióról csak annyit tudok, hogy megeszik az ikreket reggelire. Ha sokat olvasol és érdekel a művészet, akár még beszélgethetnénk is. Ja, meg ha a horoszkópot csak végső kétségbeesésedben írtad, a nők miatt.
2021. okt. 3. 19:22
 4/9 anonim válasza:

#3


Felszínesen én is szoktam róla beszélni, na de így bemutatkozni nevetséges. 16 éves vagy?

2021. okt. 3. 19:26
 5/9 anonim válasza:
Igen, most már bevallom, 16 éves vagyok. Így jobb?
2021. okt. 3. 19:34
 6/9 anonim válasza:

#5

Bocsi, 2-esnek, azaz a kérdezőnek szántam😂

2021. okt. 3. 19:59
 7/9 anonim válasza:
No worries :-))))
2021. okt. 3. 21:51
 8/9 anonim válasza:
Most akkor találkoznátok vele, vagy sem? 😉
2021. okt. 4. 19:15
 9/9 anonim válasza:
Ez alapján akár találkozhatnánk is, de a kérdés az, van-e valami ami közös bennünk. Annyi, hogy nem dohányzunk, nem iszunk, az jó de nem elég egy kapcsolathoz.
2021. okt. 4. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!