Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok...

Lányok! Ti mit gondoltok arról, ha egy férfi sír? Akár ha a párotok. Pl összebújtok és ő elsírja magát.

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 11:29
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon aranyos, nekem pozitívum lenne :)
2022. aug. 11. 11:44
 2/6 Metionin válasza:
Semmit. Van az a szituáció, amikor sírni kell, így adja ki a szervezet a feszültséget.
2022. aug. 11. 11:54
 3/6 anonim válasza:
Én nem tartom attól kevésbé férfiasnak, sőt tetszik, hogy kimutatja az érzéseit. Más kérdés ha állandóan sír, de feltételezem nem erről van szó.
2022. aug. 11. 12:18
 4/6 anonim válasza:

A felvázolt esetben cuki. Azon kívül se lenne gondom vele. De kialakult egy negatív kép erről mert ismerkedtem olyannal aki nagyon sokan sírt. Nem csak az én kedvem ment el mindentől, de vigasztalni is kellett, ami ha sokszor és sűrűn fordul elő nem jó.


Ha néha sír az rendben van, csak ne sírjon többet mint én.

2022. aug. 11. 13:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, elsősorban arra gondolok, ha pl ölelkeztek és nagyon boldog, örömében, akár szex után vagy ilyesmi. Vagy elérzékenyül, hogy milyen jó hogy ott vagy vele.
2022. aug. 11. 16:43
 6/6 anonim válasza:
Ölelkezés közben volt már ilyen. Kár hogy úgy néz ki egyelőre hogy nagyot tévedtem. 25F
2022. aug. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!