Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Azért ítélik el ha egy nő...

Azért ítélik el ha egy nő szingli mert nem tudják elfogadni hogy a szingli életforma egy döntés és nem támogatják a nők döntéshez való jogát?

Figyelt kérdés

2022. aug. 13. 12:16
1 2
 1/19 anonim válasza:

Ha egy nő "szingli", az annyit jelent, hogy nincs kapcsolatban. Nem hiszem, hogy ezért így magában elítélnek bárkit (bár férfiként elég sok kellemetlen pillanatot tudott már okozni).


Ha valami életformára gondolsz, ha valaki el is ítéli ezt, annak sok oka lehet. Akár az is, hogy mint a dohányzás, amit állítólag mindenki csak kedvtelésből csinál, valójában ez sem döntés eredménye szerinte. Másrészt gyerekesek és gyermektelenek oda-vissza lőnek azzal, hogy ki a boldogtalanabb.

2022. aug. 13. 12:26
 2/19 anonim válasza:
Egészen odáig nincs baj a szingli életformával, míg nem válik valaki, rosszindulatúvá, iriggyé, gonosszá a környezetével, mert ő nincs klasszikus kapcsolatban, családban.
2022. aug. 13. 12:38
 3/19 anonim válasza:
Én azt támogatom ha egy nő szingli. Mert a nők ezer fiúhoz hozzá juthatnak, és ahhoz hogy leálljanak és saját magukat fejlesszék kell önuralom.
2022. aug. 13. 13:11
 4/19 anonim válasza:
Ki ítéli el?
2022. aug. 13. 14:05
 5/19 anonim válasza:

Ezt csak nagyon buta, sötét, boomer és x generációs seggfejek ítélik el, akik nem képesek felfogni miért és hogyan lehet az, hogy mások másként gondolnak a világról.


A vén nyanyák szerintem azért is vannak ilyen véleménnyel, mert ők tűrték egy egész életen át a bunkó férjüktől mindent (verés, alázás, vélemény semmibe vétele, megcsalás) és ha ő nekik ilyen nyomorúságos életük volt/van akkor a másik is nyomorodjon meg a g e c i b e. A vénfaszok meg hát legfeljebb háziállatként, cselédként és gyerekkihordóként tekintenek a nőkre nem pedig egy indivídumként és egyenlő társként. Ahogy feljebb is olvashatod szerintük "erkölcstelen qrva" vagy, ha nőként megéled a szexualításod, de ha ezt férfiként teszed hát akkor az "férfi marad", hát a "vadászösztön működik náluk".


Csak egy primitív ember kezdemény ítéli el bárkit az életben hozott döntéseiért (ami másra nincs is hatással).

2022. aug. 13. 15:24
 6/19 anonim válasza:
#5 Szerintem aki most idős néni, annak a fiatalkorában (70-es, 80-as évek) már elfogadott volt a válás.
2022. aug. 13. 15:36
 7/19 anonim válasza:
A gyakori kérdéseket balliberális, LMBTQ párti, pogányok működtetik. Minden hozzászólásomat törlöd, te figyelsz engem. Egy megszervezett, sumák társaság vagytok.
2022. aug. 13. 15:44
 8/19 anonim válasza:
#7 ha te voltál az, aki minden nőt ler|bancozott, akkor mit csodálkozol?
2022. aug. 13. 15:54
 9/19 anonim válasza:
Nekem csak annyi a bajom a szingli nőkkel hogy azt hiszik bármelyik férfit megkaphatják, ezáltal kialakul bennük egyfajta felsőbbrendűségi ösztön....... tévednek.
2022. aug. 13. 16:49
 10/19 A kérdező kommentje:
#7 A szolgálólány meséjének világa tettszene neked
2022. aug. 13. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!