Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 38 éves (mások által normális...

38 éves (mások által normális és jó fej) pasi ismerkedne, beszélgetne hölgyekkel. Valakinek lenne kedve?:)

Figyelt kérdés
Az, hogy mások így látnak, ez még szubjektiv marad:) Erre mindenki magának tud választ adni. Ha van hölgy, aki beszélgetne, levelezne egy ilyen korú férfival, jelezze, aztán a beszélgetés alatt már úgyis csak a két félen múlik, hogy jó "társaság"-e, ami kialakul kettőnk közt :)
2022. aug. 22. 11:18
 1/8 anonim válasza:

Lefordítom magyarra:


Szexpartnert keresek.

2022. aug. 22. 12:49
 2/8 A kérdező kommentje:

Na pontosan ezért nem lehet itt semmilyen jellegű ismerettségeket kötni, max az általad említettet, mert ha valaki kérdést ír ki vagy ismerkedni szeretne, akkor már tuti csak a gyors numerára megy rá.


Sebaj...egy próbát megért. Ugy tünik nem ez az én platformom akkor:)

2022. aug. 22. 13:23
 3/8 anonim válasza:
Próbálkozni mindig lehet és szabad is. Szóval nyugodtan engem aztán nem zavar :)
2022. aug. 22. 13:24
 4/8 anonim válasza:
Mondjuk kérdező akkor rá kéne menni kicsit a fogalmazásra hogy ne legyen félreérthető I guess
2022. aug. 22. 14:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a tanácsot...majd megfontolom.... :D I promise
2022. aug. 22. 14:06
 6/8 anonim válasza:
39 éves nő vagyok. Ha nem akarsz komoly kapcsolatot, vagy szexpartnert, akkor írj rám nyugodtan. Szeretek beszélgetni, ismerkedni :)
2022. aug. 22. 17:46
 7/8 anonim válasza:
Honnan írsz?
2022. aug. 22. 17:58
 8/8 Joker2244 válasza:
Hmm
2022. aug. 23. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!