Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Most őszíntén. Általában mit...

Most őszíntén. Általában mit jelent, ha a lány családi programra hivatkozva hirtelen lemondja a hétvégi találkozót? Kamu nem? Úgy általában.

Figyelt kérdés

Nem akarom magam áltatni ezen a héten ez már a második ilyen eset! Mindig a "bocs mégsem jó, a családommal töltöm a hétvégét"

Lehet tényleg azzal tölti. De szerintem többnyire ez kamu.


2022. szept. 9. 15:24
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem pont le kellett mondanom egy programot, mert fostam. Ezt azért mégsem fogom így közölni...
2022. szept. 9. 17:39
 12/15 anonim válasza:
Várjíg ő keres. Feltételezem.nem fog
2022. szept. 9. 17:47
 13/15 anonim válasza:
Keress mást, ne menj le kutyába
2022. szept. 9. 23:49
 14/15 anonim válasza:
Már megint te?xd
2022. szept. 10. 01:11
 15/15 anonim válasza:

Nem mondom hogy nem kamu, de elég sok opció lehet mint 11-es írta lehet egyik alkalommal inkább a wc-vel akart kettesben maradni (pedig az is elég romantikus randi lenne...), de hasonlóan ha pl megvan épp neki lehet lemondja de azt se fogja elmondani

És persze ennek a kombinációja hogy előző héten bekamuzta hogy családi program mert épp megjött neki aztán kövi héten meg tényleg családi program és persze vannak akik csak otthagyják a családot és elmennének de vannak olyan családok ahol a szülők tesznek magasról a gyerek terveire, ha nem kezdeményez ezután akkor hagyd szerintem

2022. szept. 10. 02:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!