Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Sparban van egy jó csaj, hogy...

Sparban van egy jó csaj, hogy szedjem fel?

Figyelt kérdés
Ahol lakok ott van egy Spar, tegnap este voltam ott, nagyon csinos csajszi. Most este megyek megint, (csak ő érte), de nem tudom ott lesz-e. Honnan tudhatnám meg, hogy hogyan dolgozik?

2022. szept. 12. 15:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle.
2022. szept. 12. 15:53
 2/17 Camorri válasza:
A legkönnyebb megoldás: egyesével vásárolsz. Fárasztó lesz mindig spárba járkálni, de legalább megtudod.
2022. szept. 12. 15:54
 3/17 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy tegnap mikor megláttam, akkor odamentem a borokhoz és vettem egy drágábbat, majd nála fizettem és mondtam, hogy jó bor egy jó társsal az igazi és rámosolyogtam:)
2022. szept. 12. 15:54
 4/17 anonim válasza:

Jah, csak ėpp ebből azt se tudtad meg, hogy mikor dolgozik, meg ő se, hogy te meg őt megfektetnéd… -.-

Ellenben arra gondolhatott egyből, hogy a nődet fogod dugni, ahhoz veszed…

2022. szept. 12. 15:58
 5/17 anonim válasza:
Igen, elég elégedett vagy ezzel, de ezzel a mondattal nem jött le neki semmit valószínűleg, ha csak nem birtokolja a gondolatolvasás képességét.
2022. szept. 12. 16:10
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor minden nap járok majd kétszer (reggel és este). Mert gondolom váltott műszak van.
2022. szept. 12. 16:21
 7/17 anonim válasza:

Vegyél egy csomag XXL óvszert, majd amikor fizetsz, vigyorogva kérdezd meg, van-e programja estére...


Egyébként viccet félretéve, ha kasszázik, marha nehéz ügy, messze nem a világ legkellemesebb munnkáját csinálja, és ha még az udvarlókra is időt kell szánnia, akkor jó benyomást nehéz lesz rá tenned. Más terepen kellene találkoznotok.

2022. szept. 12. 16:32
 8/17 anonim válasza:
Nincs az űzletnek vmi weboldala ahol fent vannak a dolgozók?
2022. szept. 12. 16:44
 9/17 anonim válasza:
Odamégy megkérdezed meddig dolgozol és hogy munka után megvárhatlak-e. :)
2022. szept. 12. 17:16
 10/17 anonim válasza:
Hagyd, mi van, ha az állása megy gallyra emiatt?
2022. szept. 12. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!