Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Strandon hogy lehet ismerkedni...

Strandon hogy lehet ismerkedni? Mármint látok csajokat feküdni napozni a strandon néha a barátnőikkel, van önbizalmam de annyira gáznak érzem ilyenkor zaklatni a csajokat.

Figyelt kérdés

Mert mondjuk 50%, hogy kíváncsiak rám, másik 50%, hogy jót szórakoznak rajtam hogy mekkora nyomi vagyok lenéznek, tönkreteszem a délutánjukat.

Meg különben is mi történhet, elsétálunk a strand végéig a papucsban ami telement homokkal? Vagy bekenjük egymást naptejjel? Esetleg egy kellemetlen közös úszás? Nem látom az értelmét, lényegét.

Egyszer a balatonon volt olyan, hogy ott felejtettem a kártyámat egy csaj mellett direkt, aki tetszett, majd amikor a facebookon megkeresett, hogy visszaadja, elvittem randizni, de ott sem konkrétan a strandon jöttünk össze.

Meg azt ugye tudom, hogy a szüleim "boomerek" még strandon meg ilyen helyeken ismerkedtek, mert nem volt telefon a csajok meg egyenesen várták, hogy leszólítsák őket a fiúk, azért mentek ki.

De manapság szerintem csak napozni mennek ki, közben túrják az instát nézik egymást ki posztol jobbat és nagyon nem örülnek ha odajön valami alak a törölközőjét melléjük teszi és elkezd ott vakerálni.

Őszíntén.


2022. szept. 13. 21:54
 1/7 anonim válasza:

Szerintem túl gondolod ezt kicsit. Ha tetszik valaki nyugodtan keveredj mellé, szólítsd meg, hívd meg valamire. Mi történhet? Ha nem tetszik neki a dolog azt úgyis észreveszed. Engem is szólítottak már le többször strandon, pl. hozott az illető egy sört, beszélgettünk, fürödtünk, jól szórakoztunk, és egy csók is elcsattant egyszer a vízben.☺

Volt, hogy nem jött be az illető, de akkor se voltam bunkó. Nem tette tönkre a napunkat, nem néztem le.

A lényeg hogy ne legyél túl sok, vedd a lapot, hogy szeretne-e a lány is ismerkedni vagy nem. Ha úgy érzed nem vevő, akkor fújj visszavonulót.

2022. szept. 13. 22:23
 2/7 hosszúhajú válasza:
szerintem ha kedvesen próbálkozik valaki az jó esik egy nőnek, mert növeli az önbizalmat. ne akkor szólítsd meg mikor napozik, várd meg míg felkel. úgy nem tolakodó.
2022. szept. 13. 23:09
 3/7 anonim válasza:

"Mert mondjuk 50%, hogy kíváncsiak rám"


Inkább 0.05% lesz az

2022. szept. 14. 02:00
 4/7 anonim válasza:

"Nem látom az értelmét, lényegét."


Akkor minek akarod erőltetni?


"manapság szerintem csak napozni mennek ki"


Nem 50, hanem 99%-ban nem ismerkedni megyünk a strandra. Aki azért ment, annak a viselkedésén látni fogod, hidd el. Aki viszont jól elvan magában, olvas, napozik, úszik... az NEM ismerkedni van ott.

2022. szept. 14. 08:17
 5/7 anonim válasza:

Ha a barátnőjével van, akkor a barátnővel együtt érdemes indítani, nem fogod elhívni mellőle. Meg lehet hívogatni őket, bár ez eléggé kölcséges a strandon, és rosszul is kiveheti magát.

Az lenne az igazi, ha Te sem lennél egyedül, és szólnál, hogy keresel még embereket pl. röpladázni vagy vizibiciklizni.


Először amolyan barátkozós, ismerkedős kapcsolatot lehet kiépíteni, hogy a későbbiekben legyen lehetőséged külön is találkozni valakivel.

2022. szept. 14. 09:05
 6/7 Hellmano válasza:

Az én fiatalkoromban (most is az vagyok), de a 90-es évek közepén tényleg laza volt a dolog a strandon bárkit mondom bárkit összetudott szedni az ember, de tényleg más idők voltak azok...jó szöveg kellett meg kis szemtelenség és egy jó kinézet, ha ez megvolt tényleg bárkit összeszedett az ember. Úgy toltuk, hogy mindenkinek beszóltunk / leszólítottuk azt a többi adta magát, ha látszott, hogy nem megy ez semmire nem feccőltünk több időt bele, mint pár perc és pár méter múlva már jött is a következő "áldozat". Volt olyan, hogy ahol nem jött össze 3 méterrel odébb feküdt két csaj azt már libbentünk is oda és ott összejött :D


Nyílván a mai világ ennél kicsit "bonyolultabbnak" látszik, de hidd el nem az. Ugyanúgy, ha megvan a jó kinézet a duma és a kellő szemtelenség, bárkit ledumálhatsz max. több elutasítás lesz, mint régen, de vevő mindig akad rá hidd el.


Én Siófok-on nőttem fel az ugye elég menő hely volt régen jött nyáron a sok turista szinte egész nyáron külföldi csajokkal nyomultunk minden nap...leugrottunk Zánkára az meg a paradicsom volt ott volt mindenféle nemzet kis túlzással 5 méterenként új csajjal voltunk :D

2022. szept. 14. 09:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igen a régi szép idők. Meg fogom próbálni újra.
2022. szept. 14. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!