Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben a nagy hőségben egészség...

Ebben a nagy hőségben egészséges kerékpározni/napozni, szoláriumot válasszam inkább? Vagy a napot? Már több naptejet is elhasználtam, most a bőröm csomó helyen le van égve, ti hogy viselitek el a hőséget?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban (70-es 80-as évek) mindig a Balcsira mentünk, most meg kuksolok itt a szobánkban xd

2022. jún. 30. 14:37
 1/8 anonim válasza:
73%
Egyre veszélyesebb már a napon lenni. Én Gyerekkoromban nagyon ritkán ha leégtem, pedig sokat voltam kint a napon. Az elmúlt pár évben meg simán leégek rövid idő alatt, ezért most elkezdtem szoliba járni, hogy legyen színem.. Eddig ez bevált. Meg nem vagyok hófehér mint a csiga.😄
2022. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Inkabb szoli. Napon felorat se birok
2022. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos a napozás és a szoli sem egészséges :(
2022. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem délben kell kimenni, hanem reggel vagy estefelé- A szoli még télen is egészségtelen.
2022. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Szoláriumért fizetni ilyenkor?? És ha oda is mennél 10 percre, az mennyiben segítené elő, hogy a maradék 23 óra 50 percben ne legyen kint dög meleg és ne kelljen bent kuksolni?
2022. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Hat inkabb szoliba 7-8 perc mint fel napig az 50 fokos napon 😀 Azt nem ertem h emiatt miert kene otthon kuksolni vagy mivan
2022. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szoli! A naptól pattanás-szerű kiütéseim lesznek, a szolitól nem! Attól csak barnulok, meg élvezem a nyugalmat, annyira jó a kék vagy rózsaszín fényben fürödni, élvezem ahogy süti a bőrömet!
2022. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, hát le akarok barnulni, ez a célom. Ahogy apám mondja "az a szép akinek a bőre barna, fekete" xd
2022. júl. 7. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!