Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Új játékospajtit keresek pc...

Új játékospajtit keresek pc co-op játékokra, lenne jelentkező?

Figyelt kérdés
Embert, vagy embereket keresek pc játékokra, leginkább co-op, de igazából bármi érdekel. Van gamepass-om, bármi elfut a gépemen szóval azzal nem lenne gondom. Kor nem számít (én 26 vagyok), csak legyél normális. Ha van egy olyan játék, amit régóta ki akarsz próbálni, de eddig nem tudtad, mert nem volt kivel játszani, én kipróbálnám veled. Vagy csak egyszerűen gamepass játékok, rengeteg a co-op, vagy a multi játék. Van discordom is, ott könnyen tudnánk beszélni. Ha érdekel írj, én minden nap 4-5-től vagyok, vagy lehet hamarabb is. Ha leírod a discordodat, szívesen felveszlek, addig is itt az enyém. Violentdream#3137

2022. okt. 20. 00:27
 1/5 anonim válasza:
Szeretsz wowozni?
2022. okt. 21. 07:32
 2/5 anonim válasza:
Ma este egy rocket league mehetne. 16 vagyok. Dc: Martin123#1533
2022. okt. 21. 18:38
 3/5 anonim válasza:
Wow, wow ... wow-ozzak-e még?
2022. okt. 21. 19:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolkozom a wow-on, de co-op játékok jobban tetszenek.
2022. okt. 22. 12:01
 5/5 anonim válasza:
Követem egyelőre
2022. okt. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!