Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki bulimiával...

Van itt olyan, aki bulimiával küzd/küzdött?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bulimiás vagyok már egy jó ideje (nem hánytatom magam, hanem vagy koplalok, vagy túledzem magam), és jó lenne olyannal beszélgetni, aki ugyan ebben van, vagy volt.


Folyamatban van, hogy el tudjak járni pszichológushoz, de sajnos nem megy egyik napról a másikra. Pláne, hogy nemrég elköltöztem otthonról.


20/N



2022. okt. 23. 22:39
 1/2 anonim válasza:
Falásrohamokkal küzdök, de nem túl eredményesen. Csúnyán meg is híztam, képtelen vagyok tartósan leállni. Nem látok kiutat.
2022. okt. 23. 23:50
 2/2 anonim válasza:
Szia, bulimiából kigyógyulóban lévő 19 éves lány vagyok, nekem is így volt hogy folyamatba szerettem volna venni a pszicholgust de én végül nem tettem meg. De persze te nyugodtan el mehetsz nem beszéllek ellene ^^. Sajnos én az a fajta volam aki igen hánytatta magát, iskolában is vagy esetleg a buszmegálló wcjében is... Túl edzettem magam szintén, és koplaltam is. Próbálom mindig meg állni hogy ne kelljen hánytassam magam és hiába nem eszek sokat, az agyam mindig azt hiszi h sok sok sok, de már jó ideje nem csináltam semmi rosszat nem akarom bántani a testemet, félek hogy megbetegszem. Nyugodtan írhatsz ha szeretnél
2022. okt. 24. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!