Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Spirituális emberek Budapest...

Spirituális emberek Budapest környékéről, van kedvetek barátkozni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Ha lehet te se legyél több 30nál, bár nem ez a legfontosabb,mindegy hogy fiú vagy lány vagy, én fiú vagyok.

Szabadidőmben általában olvasok, festek. Szoktam foglalkozni tudatos álmodással is, amiben jópárszor volt részem, ahogy alvásparalízisben is. Nem tudom hogy spiritualitásnak számít e, de érdekelnek a hasonló témák, bár próbálok nem naivan hozzáállni a spirituális témákhoz, de befogadó is próbálok lenni közben. Régebben sokat meditáltam, mostanában inkább légzőgyakorlatokat csinálok.


Persze vannak barátaim, de szeretnék új embereket megismerni, akik közelinek érezték a bevezetőm.


Ha valakivel kijövök, akkor lehet szívesen találkoznék vele, azért írtam Budapestet, de ha online akarsz maradni, az se probléma, de előbbi mindenképpen pozitívum.

Ha pedig tudsz élőben témábavágó tapasztalatot adni, vagy szintén keresel valakit hasonló indíttatással, akkor nem kell tovább keresned.

Írjatok privátban nyugodtan!



2022. nov. 20. 02:10
 1/2 anonim válasza:
Írtam privatot, fiú vagyok és spiri, meg inkább hermetikus. Aki akar barátkozni rám is írhat, főleg fiúkkal akarok, barátokra van szükségem, hosszútávra.
2022. nov. 20. 21:30
 2/2 anonim válasza:

Szia #1!

Én bár lány vagyok, de szívesen barátkoznék veled:)

2022. nov. 28. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!