Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan találhatna párt egy...

Hogyan találhatna párt egy olyan csinos, 20 éves lány, aki egy vidéki boltban eladó, és társkeresőn, illetve szórakozóhelyeken nem szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem kérek privát üzeneteket, mert nem rólam van szó, hanem egy ismerősömről.
2022. dec. 11. 16:39
 1/6 anonim válasza:
Szerintem te vagy az. Írj! Például így
2022. dec. 11. 16:44
 2/6 anonim válasza:
Pl.mosolyogjon...Egy csinos nő,aki eladóként dolgozik,naponta találkozhat 50-100 pasival,ez szinte ideális helyzet.
2022. dec. 11. 16:58
 3/6 anonim válasza:

Írjon ki kérdést saját maga és a szimpatikusabb privátokra válaszoljon.

Az is igaz, hogy eladóként rengeteg pasival találkozhat, múltkor az előttem álló kb 30 évvel idősebb pasas is csapta a szelet a pénztáros csajnak 😂.

2022. dec. 11. 17:05
 4/6 anonim válasza:
Ahogy 2. írta, aki szimpi, és az interakciókból úgy látja, hogy kölcsönös, annak adjon egy cédulát a telefonszámával, aztán munkahelyen viselkedjen professzionálisan, a magánéletben - munka után - randizzon, és mielőbb döntse el, hogy az 5-6-10-20-50 pasi közül melyik az az 1, aki igazán szimpatikus, akivel ez nem egyoldalú rajongás részéről, hanem kölcsönös, és azzal folytassa, a többit meg engedje el. (Több vasat tartani a tűzbe - hosszú távon - semmiképp sem tisztességes egyik féllel szemben sem.)
2022. dec. 11. 17:13
 5/6 anonim válasza:
Hagyd békén majd ha akar magától fog ismerkedni! Ha magadtól nem jut eszedbe semmi akkor maradj veszteg!
2022. dec. 11. 18:21
 6/6 anonim válasza:

Ha Veszprém megyei a lány akkor írhatna nekem. :)

Esetleg segítenél összejönni vele? Ha igen privátban megbeszéljük.

2022. dec. 12. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!