Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélye egy nagyon szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy nagyon szép, szőke hajú, csinos lánynak arra, hogy szórakozóhelyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

... szórakozóhelyen, vagy akárhol összeismerkedjen egy kicsit! pénzesebb pasival?

Az ilyen pasik keresik az ilyen lányok társaságát?

Vagy "kívülálókkal", idegenekkel nem ismerkednek?


2011. szept. 18. 19:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy keresik. A gazdag és csúnya pasik járnak a legszebb lányokkal.

Gratulálok, a legjobb úton haladsz afelé, hogy egy eltartott k*rva legyél!

2011. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Igen.

Ez eddig is így volt.

Nem fogsz újítani.

2011. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Adj fel egy ilyen társkeresőt, hogy szép lány, pénzes, lehetőleg öreg pasit keres öröklés céljából! :D
2011. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kedves első.. ez a célom :)

Várom még a válaszokat!

2011. szept. 18. 19:21
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Jól van, ha ilyen szépen bevallottad, akkor segítek. Vannak olyan hirdetések, hogy üzletember fiatal lányt "támogatna" - ez a kulcsszó, ez alapján szerintem rá tudsz keresni. Remélem kifogsz valami nagyon perverz bácsikát. :D
2011. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
ja, még 1 kérdés: hogy kell velük viselkedni? legyek "kis szende szűz".. vagy önmagam??
2011. szept. 18. 19:24
 7/26 A kérdező kommentje:

Jó, hát azért vannak bizonyos dolgok, amiket semmi pénzért nem viselnék el.

Nekem nem kell milliós bankszámla meg örökség. Csak egy "ugródeszka".

Aki mellett kicsit könnnyeben el tudom végezni az egyetemet.. plusz jó kapcsolatokat is ki szeretnék építeni ilyen körökből, de ezután már nem azért, hogy valaki ku.r.vája legyek, csak hogy legyen egy jól fizető melóm. Onnantól meg megoldok mindent magamnak :)

2011. szept. 18. 19:28
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha magadat adott akkor nem lesz probléma.
2011. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen az "önmagad" ? Amúgy a visszahúzódóbb magatartás lehet, hogy kifizetődőbb (hehe, itt most szó szerint :)), de nem tudom, mert nekem sosem voltak ilyen vágyaim
2011. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
ja és még annyit, hogy értem én, hogy ezt egy ugródeszkának akarod használni, de ha egyszer elterjed rólad, hogy ezzel mag azzal ilyet és olyat csináltál tulajdonképpen pénzért, akkor ettől a szereptől nehezen fogsz megszabadulni és keményen visszaüthet. Úgyhogy lehet, hogy nem az elsőre könnyebbnek tűnő utat kéne választani!
2011. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!