Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szilveszteri utazás idegennel?...

Szilveszteri utazás idegennel? Részletek lent

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Kaptam szilveszteri buli meghívást, de őszintén szólva bulizni, beitalozni nincs kedvem így hát nemet mondtam minden meghívásra.


Két opció van:

Itthon vagyok, Netflixezem és valamikor elalszom.

Másodim opció miatt született a kérdés...


Utazás szombat-vasárnap. Vagy esetleg péntek estétől (pénteken még dolgozom).


Kinek lenne kedve egy néhány napos beszélgetés, ismerkedés után belevágni egy ilyen túrába?

Belföld, külföld szóba jöhet. Részletek megbeszélés alapján.


Rosszindulatú és "fhu de nagy kamu vagy" üzenetírók kímélhetnek, a kérdés valós.


Utazni szerető fiúk, lányok jelentkezésér várom. :)

Nekem nem számít a nemed, mert nem párkeresésről van szó, de ha neked valamennyire is mérvadó, akkor tudatom, hogy férfi vagyok.


2022. dec. 25. 21:15
 1/5 anonim válasza:

Két opció van:

Jól sül el és jól érzitek magatokat, vagy egyikőtök/mindkettőtök számára állati kínos és rossz lesz.

Harmadik opció hogy valamelyikőtök áldozatul esik a másiknak (erőszak, rablás stb).

Nem javasolnám hogy vadidegennel (rövid ismerkedés után) csak úgy elutazzon bárki napokra.

2022. dec. 25. 21:26
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván körültekintő vagyok és csak abban az esetben történne bármi, ha a legnagyobb biztonságban érezném magam. Pl pár napja 7000 Ft-os repjegyet találtam Brüsszelbe. Nem mennék pl Brüsszelbe úgy, hogy paráznom kell, hogy bármi bajom esik. Igaz ez fordítva is. (Vagyis bízom benne)
2022. dec. 25. 21:46
 3/5 anonim válasza:
hány éves vagy?
2022. dec. 25. 23:31
 4/5 anonim válasza:
#3 Elején írta hogy 26. Osztom 1-es véleményét. Túl közeli az időpont hogy mással legalább minimálisan megismerjétek egymást egy ilyen úthoz. Persze sose lehet tudni.
2022. dec. 26. 01:59
 5/5 anonim válasza:
"Kaptam szilveszteri buli meghívást".... persze :-))
2022. dec. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!