Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért mindig olyanak írnak...

Miért mindig olyanak írnak privátot akikkel megreked(t) a beszélgetés?

Figyelt kérdés
Hiába adok több esélyt, próbálom fenntartani a beszélgetést, olyan mintha ők meg se erőltetnék magukat, hiába írok hosszabban rövid választ kapok, nincs meg a "vibe" - egymásra hangolódás, de azért egy idő után megint írnak mert unatkoznak...

2022. dec. 31. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nőkről/lányokról vagy pasikról beszélsz?
2022. dec. 31. 12:02
 2/22 A kérdező kommentje:
Pasikról
2022. dec. 31. 12:08
 3/22 anonim válasza:
És te is pasi vagy?
2022. dec. 31. 12:18
 4/22 anonim válasza:
Nyilván ők nem gondolhatták komolyan az ismerkedést, bár itt sokan így csinálják, mert elég nekik az, hogy csak neten beszélgessenek valakivel, pedig az volna a normális szerintem, ha sokan inkább az élő találkozást részesítenék előnyben.
2022. dec. 31. 12:21
 5/22 anonim válasza:

Nálam azét, mert a nők kb nem is érdeklődnek így alábbhagy az én érdeklődésem is.

Hiába kérdezek olyanokat amikre simán bármit vissza lehet kérdezni, akár csak azt is hogy "és te?"... De még ez sem elég, legtöbbször pár mondat és vége az egésznek. Valszeg ugranak a következő pasira, aztán újra és újra a következőre. Eszükbe sem jut hogy komolyabban érdeklődnének.

2022. dec. 31. 12:22
 6/22 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok 😅
2022. dec. 31. 12:22
 7/22 anonim válasza:

Nagyon egyszerű, nem jössz be nekik annyira, vagy nincs közös téma. Ugyanaz mint nőknél.


Én ha ellapositom a beszélgetést, akkor az azért van, mert én nem online barátokat keresek, vagy online párt, hanem olyanokat, akik hajlandóak is talizni és nem csak én irkálok mindig, hanem a másik is.

2022. dec. 31. 12:22
 8/22 anonim válasza:

Mert komolytalanok voltak!

Nekem volt már innen tartós kapcsolatom, ami egy egyszerű beszélgetéssel indult! F.

2022. dec. 31. 12:24
 9/22 anonim válasza:

az fura hogy pasi nem válaszol egy nőnek kellően hosszan ilyet még nem is hallottam.

Olyat már igen hogy a nő eltűnt.

Én tuti nem tűnnék el de jobb ha nem írsz mert ronda és mackós vagyok.

2022. dec. 31. 12:26
 10/22 anonim válasza:
Én akkor szoktam visszavonulót fújni ha a lányon érzem hogy csökken az érdeklődése irántam
2022. dec. 31. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!