Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Londoni nyaraláshoz hol lehet...

Londoni nyaraláshoz hol lehet útitársat találni? Hol érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nyáron szeretnék egy hétre kimenni Londonba, de nincs kivel. Nem is az zavar hogy félnék vagy unatkoznék egyedül, ismerem nagyjából a helyet meg el tudnám foglalni magamat, de mégis, érthető hogy jobb lenne ha lenne velem valaki. Leginkább korombeli lány.

Nyilván konkrétumokat nem írok mert nem itt akarom hirdetni magam, tudom hogy nem is szabad, engem csak az érdekel ilyen ügyben hol lehet, hol érdemes társat találni? Adjak fel társkereső hirdetést a kritériumokkal? Vagy ott úgyse érdekelne senkit ha nem szexpartnert keresek, hanem útitársat?

Ui. privátot nem kérek, mint mondtam nem itt akarok partnert keresni, engem maga a metódus érdekel, hogy hol, miként lehet ehhez társat találni.



2023. jan. 19. 15:26
 1/8 anonim válasza:
Sehogy
2023. jan. 19. 15:29
 2/8 anonim válasza:
Ugyanitt római utazáshoz keresek partnert. Aki tud bármit javasolni, ne tartsa magában
2023. jan. 19. 15:35
 3/8 anonim válasza:
Facebook Vandorboy útitárs kereső csoport. A név ne tévesszen meg, nem csak férfiak keresnek úti társat, de van megannyi ilyen csoport. :)
2023. jan. 19. 16:08
 4/8 anonim válasza:
Értem, szóval itt nem... Akkor megyek inkább egyedül!
2023. jan. 19. 18:52
 5/8 anonim válasza:
Senki nem fog veled londonba nyaralni menni. TAPASZTALAT
2023. jan. 19. 18:57
 6/8 anonim válasza:
Korodbeli az mit takar?Meg a nemed is kéne.
2023. jan. 19. 22:57
 7/8 anonim válasza:

interpals.net


Találhatsz ott travel buddy-t is.

2023. jan. 20. 05:13
 8/8 anonim válasza:
Értem, elvagy egyedül de mégse, ezért egy idegennel mennél. Fuck logic.
2023. jan. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!