Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki esetleg szeretne...

Valaki esetleg szeretne csatlakozni egy rajongói fordítói csapathoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék létrehozni egy kisebb fordítói csapatot, ahol leginkább gyerekkönyvek, ifjúsági könyvek, fantasy könyvek kerülnek lefordításra. Természetesen mindenki azt fordíthatna a megadott kategóriákon belül, ami érdekli, és még nincs lefordítva hivatalosan magyarra :) Ha esetleg valaki rendelkezik középfokú angol tudással, vagy jól tud fordítani angolról magyarra, és van egy kis szabadideje/kedve, az csatlakozhat bátran :)

2023. jan. 19. 16:25
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Hol lenne ez a csapat?
2023. jan. 19. 17:45
 2/25 anonim válasza:
És ez miért lenne nekem jó? Kapok érte pénzt, vagy bármit?
2023. jan. 19. 20:20
 3/25 A kérdező kommentje:

Ezért nem jár pénz, csak elismerés.

Csak azok jelentkezzenek, akiknek ez nem okoz gondot.

2023. jan. 19. 21:17
 4/25 anonim válasza:
Mennék ha nem lennék pocsék a nyelvekből.
2023. jan. 19. 21:51
 5/25 anonim válasza:

Háát... Én szívesen fordítok, de csak angolról tudnék fordítani, és azt sem 100% biztosra...

Kicsit több infót kaphatunk? (milyen közösség, milyen könyvet kéne fordítani, miért lenne jó ezt közösen csinálni, mi volt az alapötlet stb..)

De érdekel a dolog, csak kicsit kifejtve az ötletet :)

2023. jan. 22. 15:24
 6/25 A kérdező kommentje:

Fantasy, ifjúsági és gyerekkönyvekre gondoltam. Ahol nincs erotika, sem nem csöpög a romantikától.

Eddig csak a tesóm és jómagam vagyunk, viszont van egy rakás könyv, mind lefordításra vár a fentebb említett kategóriákban.

Hogy csapatban dolgozunk, nem kell a legrosszabbra gondolni. A saját tempódban haladhatsz, viszont meg kell határoznod, hogy 1 fejezetet hány hét alatt tudsz lefordítani. Mert akkor én is ahhoz alkalmazkodom. De akkor tartanod is kell magadat a határidőhöz.

A regényt, amit fordítani szeretnél, te választhatod majd ki. Ez is egy pozitív dolog.

Ha még mindig van kedved, akkor priviben megbeszélhetjük a többit.

2023. jan. 22. 17:15
 7/25 anonim válasza:

Jelentkezem!!

Írtam privátot. :)

2023. jan. 24. 23:03
 8/25 A kérdező kommentje:

Még várunk lelkes fordítókat!

[link]

2023. jan. 26. 15:42
 9/25 A kérdező kommentje:

Itt a jó link:

[link]

2023. febr. 4. 14:11
 10/25 A kérdező kommentje:
Lelkes olvasókat is várunk, akik szeretik a fantasy, ifjúsági- és gyerekkönyveket :)
2023. febr. 4. 14:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!