Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elfelejteni...

Hogyan tudnék elfelejteni valakit, aki rövid időn belül TÚL fontos lett nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nagyon megkedveltem 2 nap alatt, sokkal többet törődött velem, mint bárki más, és talán meg is tetszett, de úgy hozta az élet, hogy 2 órára lakik tőlem, így nem tudjuk tartani a kapcsolatot. Találkozásunkon úgy hiszem flörtölt is velem, de azóta nem is beszéltünk sokat, max 1-2 mondatot. Nem merek kezdeményezni, mert félek, hogy már a létezésemet is elfelejtette,vagy nem is bír már, de azt hiszem hiányzik *-*. Félek, hogy mit gondolna, ha ráírnék, hisz Októberben találkoztunk utoljára.

2023. jan. 22. 20:55
 1/9 anonim válasza:

Ez egy nagyon szép történet. Én, olyan fiúként, aki már volt hasonló helyzetben, őszintén örülnék, egy üzenetnek a lánytól.

Szóval szerintem írj neki bátran. Akármilyen jelentéktelen dologgal. Hidd el, hogy nagyon fog neki örülni. :)

2023. jan. 22. 21:07
 2/9 anonim válasza:
Mai világba könnyebben lehet tartani bárkivel a kapcsolatot még azzal is aki a föld másik végén lakik. Ha távkapcsolatban gondolkozol akkor azért lehetnek hátulütői ennek, persze mindent meglehet oldani. Ha elég idősek vagytok, tehát már dolgoztok megminden akkor lehet tervezni közös lakhatást valahol két munkahely között nvagy valamelyikőtök közelebb költözik ha összetudja hozni. Vannak lehetőségek erre ha komolyra fordulnak a dolgok és tényleg akarjátok is.
2023. jan. 22. 22:04
 3/9 anonim válasza:
Én is voltam már hasonló helyzetben fiúként, csak ott a lány volt az aki eltűnt. Azóta is hiányzik. Ha érdekel, szívesen mesélek privátban, írj! :-)
2023. jan. 22. 22:14
 4/9 anonim válasza:

2 óra? Elég nevetséges. Mármint, kb annyira van tőlem az iskola. Ha 4 óra lenne, akkor tényleg probléma lenne de szerintem 2 óra nem nagy akadály.


Írj rá, ha balul sül el akkor úgyse találkozol vele többet. Ha pedig jól akkor lehet egy kapcsolat kezdete is. Adj esélyt magadnak.

2023. jan. 22. 22:52
 5/9 Noren1989 válasza:

Hm, kerek 2nap, elég cifra.


Nos, elfelejteni nekem legutóbb egy hasonló helyzetben kb 2,5hónap, tervezett leépítéssel tudtam. Együtt dolgoztunk ezzel a nővel, nagyon sok időt töltöttünk online együtt. Pàr programunk is volt, mindet élveztük. Mikor elkezdtem komolyabbat érezni irànta, elkezdtem kevesebbidőt vele tölteni, elvàgni a projekteket...

2023. jan. 23. 00:10
 6/9 anonim válasza:
Nem értem mi a jó abban, ha már komolyabbat érzel iránta leépíted?
2023. jan. 23. 10:53
 7/9 anonim válasza:
Egy jó pszichológus segítene. Mert egyáltalán nem normális hogy 2 nap alatt te halálosan szerelmes leszel egy tök ismeretlen emberbe. Itt nálad vannak hatalmas problémák.
2023. jan. 23. 11:31
 8/9 anonim válasza:
Hát nyilván egy érzelmi analfabétának, aki csak tárgyként tekint a másik félre tényleg nehéz lehet elképzelni, de tény, hogy van ilyen.
2023. jan. 23. 11:38
 9/9 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele, mondd el neki, hogy mit érzel, mit gondolsz, neki is joga van tudni a gondolataidról, és joga van elmondani a véleményét. A többi meg úgyis attól függ, hogy reagál-e, és ha igen, akkor mit.
2023. jan. 23. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!