Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet elfelejteni egy...

Hogyan lehet elfelejteni egy olyan embert, aki nekem fontos volt?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam,másokkal ismerkedtem,sportoltam,próbáltam magam lekötni,de semmi sem segített. Azt hiszem kezdek megőrülni. Nagy hatással volt rám. Vagyis ahogyan viselkedett velem. De mivel összevesztem vele,egyedül az alkohol segít elfeledtetni,de nem lehetek alkoholista. Mit tegyek?
2019. ápr. 2. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fontos volt, akkor hatással volt életedre, jellemedre.

Ha hatással volt rád, miért akarod elfeledni, hiszen hatása egészen a sírig elkisér téged.

Minél jobban akarod feledni, annál gyakrabban gondolsz rá, tehát akkor nincs felejtés.

2019. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne menekülj a probléma elől, hanem próbáld megoldani. Próbáltál már beszélni vele? Békülni? Amíg nem próbálsz meg midnent, addig ez csak hiszti. Ha meg megpróbáltál mindent, akkor bízd az időre, majd megtanulsz ezzel együtt élni sajnos.
2019. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!