Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyire számít a külső az...

Mennyire számít a külső az embereknek? Elhízás, arc, átlagosság? Kinek fontos a belső? Vagy ez mind kamu, mikor a belső fontosságáról beszélnek?

Figyelt kérdés

Szimpla érdeklődés.


Sokszor hallom, hogy a belső számít nagyon sok embernek.

A barátaim közép iskolában és egyetemen sem nagyon találtak maguknak úgy senkit, pedig mindegyikőjüknek 1000x jobb szemelyesige van, mint nekem. Viszont a baráti kör, akikkel buliztunk anno, volt sok szép lány.

Azt mondogatták, hogy a belső számít főként. Egyszer ezt meguntam.


Erre megkérdeztem tőle, hogy miért mindig engem ölelget és van rám maszva(mikor tudja hogy ismerkedem valakivel)a bulikban akkor, mikor egy tapló paraszt vagyok, szarkasztikus és néha nagyképű.


Én bavallom, először külső, utána belső.

Kettő nélkül nem lehet.

Szerintem ez a normális.

Ti hogy gondoljátok?


2023. jan. 29. 20:02
 1/9 anonim válasza:

Kell hogy legyen vonzalom. Van olyan hogy nincs szerelem első látásra, de ha nem tetszetek egymásnak egyáltalán akkor nem lesz vonzalom se kémia.


Külső megfog, belső megtart szokták mondani ugye.

2023. jan. 29. 20:04
 2/9 anonim válasza:
Aki azt mondja, hogy neki nem számít a külső, az vagy hazudik, vagy nagyon kétségbeesetten akar magának valakit. Valamilyen szinten nyilván fontos a külső, abból nem lesz szerelem, ha külsőre nem jön be neked valaki. Persze az sem mindegy, hogy kinek mennyire vannak a csillagos egekben az igényei, pl. csak a top 10%-ra hajt-e, vagy az átlagos külsejű emberek is bejönnek-e neki.
2023. jan. 29. 20:08
 3/9 anonim válasza:
Nálam sosem a külső volt a fontos. A pasi személyisége az elsődleges. Ha emellé még jól is néz ki, az bónusz, de nem feltétel.
2023. jan. 29. 20:11
 4/9 anonim válasza:

Mondjuk szerintem középiskola és egyetem más. Egy 20 évesnek teljesen másra van szüksége mint egy 30-40 évesnek.


Ezzel én is így voltam, le nem álltam volna egy picit is átlagos csajjal, de 32 évesen más totál ellentéte lettem, kifejezetten irritálnak a szép nők, és az érdekel, hogy milyen a másik személyisége.


Ne menjünk el szélsőségekbe, mert szerintem az óriási hiba minden téren, de alapjában véve már sokkal kevesebbet nyom latba a külső mint 20 évesen, és tényleg az érdekel hogyan gondolkodik a világról, milyen ember, stb.


Például most egy 42 éves házas nő keltette fel az érdeklődésem és abszolút nem a külsejével. Egyszerűen lenyűgöz, ő pedig élvezi, mert már szerintem 10 éve nem mondott olyanokat neki a férje mint én. Természetesen nem fogom senki házasságát rombolni, ezt csak azért írtam, hogy 20 évesen biztosan hogy teljesen leszartam volna, most pedig felkeltette az érdeklődésem a személyiségével.

2023. jan. 29. 20:24
 5/9 anonim válasza:

Számít, ezt nem éri meg tagadni. Viszont én már tapasztaltam hogy aki előtte nem jött be, az a személyiségével képes volt arra hogy meggondoljam magam. Függ az is hogy valaki elhatározott-e hogy neki csak x és q tulajdonságok jönnek be, y már nem vagy nyitott arra hogyha megkedvel valakit akkor elnézi hogy y tulajdonságú.


Én 60-40 arányban vagyok, mert ha nem bűn ronda a másik de élvezem a személyiségét akkor adok neki esélyt. Persze ha el tudok képzelni dolgokat vele, ez fontos szempont.

2023. jan. 29. 21:05
 6/9 anonim válasza:
70-30% belső-külső
2023. jan. 29. 21:37
 7/9 anonim válasza:
Ha külsőre átlagos a nő, de belsőre bejön, akkor sokkal inkább ezt választom, mint aki jó külsővel nem szimpatikus személyiségre. + Közhely, de a szépség relatív.
2023. jan. 29. 21:45
 8/9 anonim válasza:

Én azt látom hogy a korombeli férfiak kb csak a külsőre hajtanak. Velem előfordult már olyan, hogy valaki azért nem akart jobban megismerni, mert nem voltam neki elég szép.

Tehát ennyit erről.

2023. jan. 29. 22:46
 9/9 anonim válasza:
#8: Sajnos a nők is sokszor ilyenek, és nem tinikről beszélünk. Velem is nem egyszer előfordult, hogy lepattintottak, fanyalogtak a külsőmön, köztük olyanok is, akiknek egyébként inkább meg kellene húzniuk magukat, mert pl. ők is legfeljebb csak átlagos külsejűek, vagy mondjuk egyedülálló anyukák, és nem nagyon fognak kapkodni utánuk a férfiak.
2023. jan. 30. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!