Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan hely, orvos aki az...

Van olyan hely, orvos aki az ember memóriájávál, felfogó képességével, emlékező képességével foglalkozik? Gond van a fontossági sorrenddel is, a dolgok fontosságával, előfordul gyakran, hogy a haszontalan dolgokkal foglalkozok.

Figyelt kérdés
Már egy jó pár éve azt érzem, hogy nehezen értem meg amit mondanak nekem, egyrészt az miatt mert szorongok, nagyon feszült vagyok. Ez miatt nehezen emlékszem vissza dolgokra is. Nem tudom felidézni a múltban történt dolgokat. Szomorú leszek ha próbálok valamit felidézni, és nem tudom konkrétan azt felidézni.

#félelem #szorongás #emlékezet #szomorúság #Zavar az elmében #A fontos dolgok háttérbe szorulása.
2022. aug. 1. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Nem veled van gond, én se értem, amit mondanak nekem, teljesen természetes. Ma elvárják, hogy 25 új információt érts meg egyszerre, ami képtelenség. Memóriagondok lehetnek baktériumtól.
2022. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter és neurológus foglalkozik ezzel.
2022. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz mert ez nem normalis. O tovabb fog kuldeni neurologiara.
2022. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!