Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Anotalkok beszélgettem nagyon...

Anotalkok beszélgettem nagyon sokat egy lánnyal és véletlenül kiléptem, hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Kamilla, ha látod ezt írj!

2023. febr. 17. 01:03
 1/8 anonim válasza:
Sehogy. Ez ilyen. Ha esetleg tudod a teljes nevét vagy valamit vagy nem tudom hány évesek vagytok, de esetleg melyik suliba jár akkor megpróbálhatod megkeresni facen mondjuk vagy a sulija honlapján a nevét, aztán megint facen..
2023. febr. 17. 02:44
 2/8 anonim válasza:
Én is úgy tudom, hogy csak a véletlen segíthet neked.
2023. febr. 17. 07:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy Pest megye és hogy mi a szakmája, meg a keresztnevét meg hogy hány éves.
2023. febr. 17. 09:17
 4/8 anonim válasza:
legjobb oldal: elmegy az interneted és elveszted életed szerelmét :D
2023. febr. 17. 10:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak. De simán lehet hogy csak szerepet játszott. Túl szép lenne, ha igaz lenne.
2023. febr. 17. 10:57
 6/8 anonim válasza:

Lányként én már beszélgettem ott olyan fiúval akiről tökre azt hittem hogy lány, és egész sokáig beszéltem vele mert uh sok közös pont meg minden, nem olyan száraz üzenetezgetések eddig, végre találtam egy lány barátot, erre bejelenti, hogy ja amúgy idősebb fiú és hogy barátnőt keres meg azért így mert fiú-lánynál nem ad be senkit blabla lennék-e a barátnője meg találkozzunk és így WHAAT😂

Szóval egyébként simán lehet hogy kamunevet adott meg vagy nem amelyik megyében ténylegesen lakik, a korával hazudott, de persze az is ott van hogy igazat mondott.. Csak ha nincs nagyon róla adatod amivel leszűrhetnéd, kidobás után kb lehetetlen megtalálni, ilyen ez az oldal😅

2023. febr. 17. 12:51
 7/8 anonim válasza:
Pereld be a szolgáltatód, hogy miatta vesztetted el életed szerelmét!
2023. febr. 17. 12:59
 8/8 anonim válasza:
sztem kamu volt
2023. febr. 18. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!