Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol és hogy érdemes ismerkednem?

Hol és hogy érdemes ismerkednem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem vagyok egy bulizós típus, kb az összes barátom más megyében él, így kb sehova nem tudok elmenni társasággal, nem hívnak el sehova. Kínosan érezném magam ha random társaságokhoz oda mennék beszélgetni amikor közöm sincs hozzájuk. 30 vagyok de nincs tapasztalatom nők terén mert annak idején teljesen lerombolták az emberek az önbizalmamat amit azóta is próbálok felépíteni, de még így is introvertáltabb vagyok.
2023. febr. 28. 16:42
 1/8 anonim válasza:
Muszáj lesz kimozdulnod. Ha van valamilyen szabadidős tevékenység, hobbi, amit szívesen űzöl, akkor az alapján próbálj meg keresni egy csoportot. Ha befogadnak egy baráti körbe, akkor máris nagyobb eséllyel indulsz. Az online társkeresést felejtsd el, ha nem vagy jóképű és/vagy tehetős. Több a kínálat, mint a kereslet. Való életben nagyobb eséllyel találsz egy normális nőt.
2023. febr. 28. 17:01
 2/8 anonim válasza:
Első lépés lépj ki a komfort zonádból.
2023. febr. 28. 17:37
 3/8 anonim válasza:
Blaha?
2023. márc. 1. 09:52
 4/8 anonim válasza:
És merre laksz?
2023. márc. 1. 14:04
 5/8 anonim válasza:
Meg kéne próbálnod a kocsmában. 1-2 fel után mindenki a haverod lesz.
2023. márc. 1. 23:05
 6/8 A kérdező kommentje:
az kimaradt, hogy a kocsmai lerészegedés nem vonz
2023. márc. 1. 23:19
 7/8 anonim válasza:
Nem lerészegedésről beszélek. Egy két feles az arcba és sokkal határozottabban mész a harcba!!!
2023. márc. 1. 23:21
 8/8 anonim válasza:
Net
2023. jún. 9. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!