Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy 35 éves átlag kinézetű...

Ha egy 35 éves átlag kinézetű budapesti átlag csávó elválik és újra ismerkedne és társat keres és fel akarja dobni a kinézetét előtte mondjuk 1 millió Ft-ból, akkor ezt mire érdemes elköltenie?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Az ápoltság sokat számít, legyen igényes a külsőd. Nem tudom, hogy stílus terén hogyan állsz és milyen ruháid vannak, de a nők azt is megnézik, nem feltétlenül a márkát, de hogy szép és tiszta legyen.

Meg egy kis sport sose árt, az még önbizalmat is ad.

2022. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

egyszer jött egy srác lyukas pólóba, még egy esélyt kapott ahova kinyúltba. utolsó randi volt

szóval tényleg nem kell a márka csak normális ruhák

amúgy az alap ápoltságodtól függ. az arcszőrzet ne csak nőjön, hanem legyen formája, karban tartva. a körmök ne legyenek sárgák, gombásak, rágottak. ha a kézfeje csubakka akkor az is legyen gyantázva. a haja nem kell hogy frissen jöjjön a fodrásztól ne csimbókos sem

és ami engem teljesen ki tud akasztani egy rpssz cipő. nem kell márkás legyen, de ne is látsszon hogy az ember egyetlen (vagy egyetlen olyan amit hord) cipője, midnig az van rajta és szét van nyúzva. azoknak is van időtartama, nem csak akkor kell váltani mikor leesik az ember lábáról

illetve s ruhák ne legyenek szűkeke vagy bővek. sok férfi ha nagy az M, veszi az S-t ami kicsit. ahelyett hogy más szabást keresne

engem az is zavar ha a nadrág zsebe eláll (szintén fel kell próbálni 50 fazont és megtalálni ami jól áll és nem csak elfogadni hogy nadrág és oké)

de lehet nekem vannak túl nagy igényeim

ja és ne legyen az ember büdös. ezt egy egyszerű mosakodás megoldja


nyilván nem árt ha jó alakja van de nem kell nekem kockahas. csak ne legyen se pálcika sem elhízott. egy dietetikusra pl lehet költeni.


igazából semmi extrára nem kell gondolni, onnantól hogy valaki ápolt, már csak a személyes preferencia és a belső számít

2022. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki lemegy mondjuk egy discoba, ott százával vannak más ápolt, tiszta, átlagos alkatú, normális ruhás, normális viselkedésű, nem büdös emberek is, akik nem tudnak becsajozni.
2022. jan. 18. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben terápiára költeném azt az egy millát. Ne vedd sértésnek az egódat növelheted bármilyen átalakulással de önbizalmat nem vehetsz.
2022. jan. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

persze, a parasztokoz, egoistákhoz és akik szubjektíven nekem nem tetszenek arcra azokhoz nem megyek oda

de ezekre nem tudsz költeni

2022. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár divatos ruhára, fodrászra, fogfehérítésre, kondibérletre költenék belőle.
2022. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Plasztikai sebeszhez menj orrplasztikara (1,5 milla) es hialuron arcfeltoltesre (4-500 ezer)


Fogorvoshoz hofeher keramiahejfelhelyezesre. 2 milla kb.


Rendszeres kondi,futas.


Fodrasz.

2022. jan. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!