Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Keresek egy lányt, aki rám...

Keresek egy lányt, aki rám írt, de törölte/felfüggesztették a felhasználóját, esetleg más is járt így?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy üzenetet egy B-B monogramú felhasználótól, az Emberek/Egyéb kérdések kategóriában válaszoltam egy kérdésre és az alapján írta, hogy szimpatikus vagyok neki.

Szívesen beszélgettem volna vele, éppen válaszolni szerettem volna, de már nem elérhető...


Szóval gondoltam kiírom ide, hátha látja, illetve azt szeretném kérdezni (mert ez is opció), hogy lánynak adta ki magát és több jelentést is kapott ezért törölve lett esetleg?



2023. ápr. 10. 16:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
Inkább nekik írjál: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
2023. ápr. 10. 16:54
 2/16 anonim válasza:
Nekem múltkor egy ilyen jellegű kèrdést azonnal töröltek a moderátorok, ezzel is az lesz szerintem.
2023. ápr. 10. 16:58
 3/16 anonim válasza:

1: Minek, úgysem kötik senki orrára, mi lesz a felhasználókkal. Adatvédelemről hallottál már?


Kamuzós pszichopaták, akik állandóan hazudnak és lebuknak gyakran törlik a profiljukat, de úgyis regiznek másikkal, de te azt már nem tudod meg.

2023. ápr. 10. 17:01
 4/16 anonim válasza:
Ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, valószínűleg nem az.
2023. ápr. 10. 17:05
 5/16 anonim válasza:

Gyakori jelenség ez, mert névtelen, így minden lehetséges itt. Lehet jobban is jártál, mert sokszor van az, hogy nem is az van a név mögött, aki:

azaz nő helyett férfi, férfi helyett nő.

2023. ápr. 10. 17:16
 6/16 anonim válasza:
Letiltott.
2023. ápr. 10. 17:20
 7/16 A kérdező kommentje:

Én örültem volna, ha legalább visszaírhatok neki, elvégre csak 4 órát kellett volna várnia a válaszra, mert ekkor lettem online. 😕

Mindenesetre nyitott lettem volna beszélgetni.

2023. ápr. 10. 17:32
 8/16 anonim válasza:
Száni, ezek szerint ritkán állnak veled szóba ha ennyire kapálózol
2023. ápr. 10. 18:18
 9/16 anonim válasza:
Lehet, hogy kamu volt, lehet, hogy bannolták valami miatt, lehet, hogy meggondolta magát stb. Sajnos sokszor van olyan, hogy beetetnek, aztán meg egyik pillanatról a másikra eltűnnek. Ez az oldal meg egyébként is a kamusok és a gyagyák Mekkája.
2023. ápr. 10. 19:51
 10/16 anonim válasza:

3. Nem arra gondoltam, hogy kiadják az adatit, max. azt, hogy miért nem tudja elérni!

1.

2023. ápr. 11. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!