Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Keresek egy lányt, aki rám...

Keresek egy lányt, aki rám írt, de törölte/felfüggesztették a felhasználóját, esetleg más is járt így?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy üzenetet egy B-B monogramú felhasználótól, az Emberek/Egyéb kérdések kategóriában válaszoltam egy kérdésre és az alapján írta, hogy szimpatikus vagyok neki.

Szívesen beszélgettem volna vele, éppen válaszolni szerettem volna, de már nem elérhető...


Szóval gondoltam kiírom ide, hátha látja, illetve azt szeretném kérdezni (mert ez is opció), hogy lánynak adta ki magát és több jelentést is kapott ezért törölve lett esetleg?



2023. ápr. 10. 16:43
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ennyire reménytelen vagy már, hogy egy anonim oldalon lévő üzenet miatt siránkozol…? Hatalmas nagy problémák lehetnek veled kisbarátom.
2023. ápr. 11. 08:22
 12/16 anonim válasza:
11. Igen, nekem is ez jutott eszembe, ha már egy ilyen szalmaszálba is kapaszkodni kell...
2023. ápr. 11. 16:37
 13/16 anonim válasza:
szánimáni ember
2023. ápr. 11. 16:39
 14/16 anonim válasza:
sajnálom:// de lehet jobb így
2023. ápr. 13. 08:52
 15/16 A kérdező kommentje:

#11/#12 Nem erről van szó. Egyszerűen szerettem volna válaszolni. A kérdésemmel sikerült elérjem, így lehetőségem adódott visszaírni, amiből egy tök szimpatikus beszélgetés alakult ki.

Csak hát tegnap nem tudtam feljönni az oldalra, most lett volna időm írni, válaszolni neki, de törölte magát. Gondolom megvárattam.


Mindenesetre azért leírom: ha netán keresnél, moly.hu-n írj, ugyanezzel a felhasználónévvel vagyok fenn, június végéig megtalálsz.

2023. ápr. 13. 19:16
 16/16 anonim válasza:

Ha nem arról akkor miről?

Ember, tiszta ciki vagy.

2023. ápr. 13. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!